Kültür

Süleyman Çalık güven tazeledi

Süleyman Çalık güven tazeledi
2015.02.16 00:00
| | |
7464

KAS-DER Beykoz Şubesi Genel Kurul Yaptı... Beykoz Belediyesi Necmettin Erbakan Kültür Merkezi'nde yapılan kongrede Süleyman Çalık tek aday olarak çıktı.

Milletvekili Genel Seçimleri'nin yaklaşıyor olmasıyla çok sayıda siyasi ismin ilgi gösterdiği kongreye MHP Milletvekilleri Ali Torlak ve Murat Başesgioğlu, Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu, Adem Sefer ve Hızır Yılmaz gibi isimlerin yansıra çok sayıda meclis üyesi ve dernek başkanı da hazır bulundu.

Milletvekilleri günün önemine ilişkin yapmış oldukları konuşmalarda Kastamonu vurgusu yaparken, Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu'da kongrede duygu ve düşüncelerini dile getirdi.

Oldukça kalabalığın bir topluluğun katıldığı kongrede Turnacıoğlu Telekom'un Sahibi Mustafa Turnacıoğlu, İstanbul İl Sağlık Müdür Yardımcısı Dr. Şahin Çınar,  Kayalar Pastanesi Sahibi Adil Kaya'da vardı.

Süleyman Çalık'ın KAS-DER Beykoz Şube Başkanlığı'na yeniden seçildiği kongrede, derneğin gençlik faaliyetlerini yürüten Mustafa Sait AK'da çalışmalarla ilgili bir sunum yaptı.

Yapılan oylama sonucu oluşan yeni yönetimde ise şu isimler yer aldı:

Süleyman Çalık

Bergüzar Topal

Burhan Bakır

Ergün Kartal

Halil Ertürk

İbrahim Güney

Metin Çepni

Murat Taşcı

Şenol Akçay

Ümit Sucuoğlu

Yaşar Aydın

YEDEK

Eyüp Sucu

Harun Koparan

Kadriye Kıyhı

Mehmet Battal

Metin Göllü

Murat Demirörs

Nurdan Karanfil

Sinan Demirel

Anahtar Kelimeler: KAS-DER, Kongre, Süleymen Çalık, Murat Başesgioğlu, Ali Torlak, MHP

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"