Yaşam

Streslerini Mehmet Abay ile attılar

Streslerini Mehmet Abay ile attılar
18.05.2016 16:12
| | |
8397

Foto galeri

Türkiye Özel Kalem Müdürleri ve Yönetici Asistanları Platformu, Beykoz Belediyesi Özel Kalem eski Müdürü Mehmet Abay Başkanlığı'nda bu kez Sakarya'da bir araya geldi.

Beykoz Belediyesi Özel Kalem eski Müdürü Mehmet Abay, Başkanı olduğu Türkiye Özel Kalem Müdürleri ve Yönetici Asistanları Platformu Üyeleriyle 'Stresle Başedebilmenin Yolları' başlıklı seminer kapsamında Sakarya'da bir araya geldi. Ramada Otel'deki seminerin ardından Sakarya Büyükşehir Belediyesi'ne ait yatırımlar gezilirken, Sakarya Sanat Galerisi, Ziya Taşkent Konser Salonu ve Ofis Sanat Merkezi gibi yerler yerinde incelendi. Sakarya'nın simgelerinden Tarihi Çark da Özel Kalem Müdürleri'nin beğenisini kazanırken, burada topluca fotoğraf çekinildi.

Başkanlığını Mehmet Abay'ın yürüttüğü Türkiye Özel Kalem Müdürleri ve Yönetici Asistanları Platformu, bilgilerini tazelemeye ve düzenli olarak bir araya gelmeye Sakarya'da devam etti. Sakarya Ramada Otel'de yedi bölge 81 ilden gelen Belediye Özel Kalem Müdürleri ve Uludağ Üniversitesi Yönetici Asistanlığı Bölümü öğrencileri vardı ve kalabalık grup burada kahvaltı yaptı. Kahvaltının ardından açılış konuşmasını gerçekleştiren Sakarya Büyükşehir Belediyesi Özel Kalem Müdürü Sinan Cengiz ise yaptığı kısa konuşmada şunları anlattı:

Sinan Cengiz: "Sizleri Sakarya'da ağırlamak, bizim için büyük bir mutluluk..."

"Sakarya, yetmişiki milletin bir arada yaşadığı, huzur ve kardeşlik şehridir. Sizleri Sakarya'da ağırmalaktan ötürü büyük bir mutluluk duyuyoruz. Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Zeki Toçoğlu'nun sizlere selamını iletir, hepinize içten bir şekilde hoşgeldiniz demek isterim..."

Özel Kalem Müdürü Sinan Cengiz'in ardından bu kez Beykoz Belediyesi Özel Kalem eski Müdürü Mehmet Abay kürsüye geldi. Gelecek kuşaklara yaptıkları işle ilgili yazılı bir eser bırakmayı hedefleyerek bu yola çıktıklarını dile getiren Mehmet Abay, şunları kaydetti:

Başkan Mehmet Abay: "Sizlere yalnız olmadığınızı hissettirmek istiyoruz"

"Bizim beraberliğimiz 2007 yılında İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) iştiraklerinin tanışması ve kaynaşması amacıyla başladı. Kısa bir süre önce İstanbul'un ilçelerinde görev yapan Özel Kalem Müdürlerine yayılan birlikteliğimiz ise artık bugün tüm ülke geneline yayıldı. O günden bugüne belirli aralıklarla bir araya geldik ve eğitim, seminer ve panellerle birlikteliğimize ivme kazandırdık.

Asıl varolma sebebimiz, sizlere yalnız olmadığını hissettirmektir. Bizler, Özel Kalem Müdürlerinin mesleki gelişimlerine katkı sunmak ve siyasi farklılık gözetmeksizin tüm Özel Kalem Müdürlerinin yardımlaşmasına, dayanışmasına bir fırsat tanımak istiyoruz. Bizden sonraki kuşaklara da yaptığımız işlerle ilgili yazılı ve kalıcı eserler bırakmayı planlıyoruz. Bu vesileyle de bizleri en iyi şekilde ağırlayan Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu'na ve Sakarya Büyükşehir Belediyesi Özel Kalem Müdürü olan Sevgili Kardeşim Sinan Cengiz'e şahsım ve yönetimim adına yürekten teşekkür etmek istiyorum."

'NLP Trainer Oğuz Saygın, Özel Kalem Müdürlerine seminer verdi'

Konuşmaların ardından söz Kişisel Gelişim ve NLP Uzmanı Oğuz Saygın'a bırakıldı. İstanbul İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi'ni bitirdikten sonra İlk Master Trainer Dr. Wyatt Woodsmall'dan eğitim alıp 'NLP Trainer' olan Oğuz Saygın, Türkiye'nin dört bir yanından gelen İl Belediye Özel Kalem Müdürlerine 'Stresle Başedebilme Yolları' başlıklı bir seminer verdi. Seminerin ardından ise sayıları 100'e yaklaşan Özel Kalem Müdürleri, Sinan Cengiz'in rehberliğinde Sakarya'yı gezdi.

Haber Merkezi

WhatsApp İhbar Hattı
: 0 (541) 464 6673

Anahtar Kelimeler: Sakarya Büyükşehir Belediyesi, Mehmet Abay

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"