Yaşam

STK'lar Beykoz için ne yapıyor - 3

STK'lar Beykoz için ne yapıyor - 3
2014.07.27 00:00
| | |
5401

Hayırseverlerle ihtiyaç sahipleri arasında bir köprü olan Sevgi Çemberi, gerçek ihtiyaç sahibi ailelerin her türlü ihtiyaçlarını gidermeye çalışıyor.

“Sivil Toplum Örgütleri Beykoz İçin Ne Yapıyor” projemize, kuruluşunun üzerinden kısa bir zaman geçmiş olmasına rağmen adından söz ettirmeyi başaran Beykoz Sevgi Çemberi Derneği ile devam ediyoruz.

Sevgi Çemberi Derneği isminden aldığı inanç ve güç ile üstlenmiş olduğu sosyal sorumluluk çerçevesinde, Beykoz halkının sosyal dayanışma ve kardeşlik duygularını güçlendirmek amacıyla sağlıktan gıdaya, giyimden, barınmaya ve eğitime kadar tüm maddi manevi ihtiyaçlarını belirlemeyi ve uygun çözümü bulmayı kendine hedef edinmiştir.

Hayırseverlerle ihtiyaç sahipleri arasında bir köprü olup, birbirleri ile irtibatını kurarak gerçek ihtiyaç sahibi ailelerin her türlü ihtiyaçlarını gidermek.

Mahalle ve köylerde bilinen, bilinmeyen, kendilerini bildirmeyen hakiki muhtaç aileleri tespit etmek ve onlara yardımda bulunmak.

Hayırseverleri hayırlı işlere teşvik etmek ve yardımlarını istedikleri şekilde layık oldukları yerlere ulaştırmak amacıyla kurulmuştur.

Anahtar Kelimeler: Sivil Toplum Örgütleri, Beykoz, Sevgi Çemberi Derneği

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"