Sporda vefanın adı BEYKOZ

  • 23.05.2022 19:17
  • Güncelleme: 23.05.2022 19:21
  • Okunma: 1721 kez
  • Yorum: 0
Beykoz’da futbolculuk kariyeri olan merhum Halil İbrahim Soyer adına ikinci kez düzenlenen Masterler-Veteranlar Futbol Turnuvasında 4 maçta ağlar 27 kez havalandı.
Sporda vefanın adı BEYKOZ

Ortaçeşme Stadında oynanan ve Ortaçeşme Masterler Takımının organizasyonunu üstlendiği "Halil İbrahim Soyer Dostluk ve Veteranlar Futbol Turnuvası" hafta sonunda bir birinden çekişmeli ve bol gollü karşılaşmalar ile başladı.

Beykoz’dan 3 takımın yanı sıra Beykoz dışından 5 takımın katılımı ile başlayan maçların ardından A Grubunda Olimpiyatspor Masterler, B Grubunda ise Ortaçeşme Masteler Takımları ilk haftanın liderleri oldular.

Turnuvaya adının verildiği Merhum Halil İbrahim Soyer'in Babası Beykoz Futbol Takımı Profesyonel Takımı eski futbolcularından Lütfü Soyer Turnuvayı Organize eden Ortaçeşme Masterler Takımına ve katılımcı tüm takımlara ayrı ayrı teşekkürlerini iletti...

Soyer daha sonra yaptığı açıklamada "bu vefa örneğini ikinci kez gösterilmesi Soyer ailesi olarak bizi hem duygulandırdı, hem de bir anma vesile oldu. Katkı sunan herkese ailem ve şahsım adına teşekkür ediyorum" diye konuştu.

İlk hafta maçlarının ardından alınan sonuçlar;

A Grubu:

Olimpiyatspor Masterler - Beykoz Masterler: 5-1

Güzelyalı Masterler - Eski Dostlar Masterler: 4-2

B Grubu:

Ortaçeşme Masteler - Çotonak Masterler: 4-1

Sarıyer Dragon Masterler - Bağcılar FK: 5-5

Ortaçeşme Stadındaki ilk hafta maçlarını Merhum Halil İbrahim Soyer'in Ailesi de tribünden takip edenler arasındaydı.

Değişik takımlarda profesyonel ve amatör takımlarda futbolculuk kariyeri olan futbolcuların sahadaki mücadelesi ise izleyenlerden alkışı fazlası ile aldı.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Vefa