Spor Kompleksinde tadilat başladı

  • Güncelleme: 01.03.2015 15:36
  • Okunma: 5285 kez
  • Yorum: 0
İstanbul Büyükşehir Belediyesi Tesisler Müdürlüğünün son bir kez inceleme işlemi yaptığı Recep Şahin Köktürk Spor Kompleksi’nde tadilat çalışmaları başladı.
Spor Kompleksinde tadilat başladı

Tadilat kapsamında kapalı alanda birçok değişiklikler yapılıp, bazı yeni alanlar açılacağı bildirilirken, çalışmalara açık yüzme alanından strat verildi.

Recep Şahin Köktürk Tesis Sorumlusu Yaşar Kesici’den aldığımız bilgiye göre, ilk etapta yüzme havuzu tamamen yenilenecek. Yaklaşık 7 metrelik zemine inilecek ve ardından 30X17 ebadında ana havuz, bir dinlenme ve eğitim havuzu ve yanında da özürlüler için bir başka havuz yapılacak.

Buradaki işlemin bitimi ile 4 mevsim kullanılacak şekilde üstü kapatılacak olan yüzme havuzundan Beykozlular bay-bayan yararlanabilecek. Bundan sonra ana binaya geçiş yapılacak ve spor alanı, tribünler ve çatıda onarım-tadilat işlemi yapılacak. Tesisimiz birçok bağımsız bölümden oluşmakta ve birçok spor dalına ait çalışma alanları bulunmakta. Bu bölümlerde de kimi kesimde genişleme yapılacak, kimisinde ise yeni alanlar açılacak. Tesislerin tam anlamı ile işlem bitiminde açılması ile çok daha kullanışlı, değişik spor aktivitelerinin de yapılabileceği bir konuma erişimi gerçekleşecek.” diye konuşan Kesici, çalışmaların Havuz Bölgesinde devam etmesi nedeni ile ana salonda basketbol-voleybol ve diğer spor dallarına ait antrenman ve yaz okulu çalışmalarının ise devam ettiği bilgisini verdi.

Spor Servisi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz