Spor camiası ve siyaset Örnekköyspor gecesinde buluştu

  • Güncelleme: 10.09.2016 00:13
  • Okunma: 5969 kez
  • Yorum: 0
Beykoz'un Süper Amatör Lig ekiplerinden Örnekköy Spor Kulübü, Akbaba’daki Çiftlik 91 Restaurant'ta lig öncesi bir dayanışma gecesi düzenledi.
Spor camiası ve siyaset Örnekköyspor gecesinde buluştu

Geceye; Beykoz İlçe Spor Müdürü Bülent Küçük, Beykoz Amatör Spor Kulüpler Birliği (BİSK)Başkanı Asım Özdemir, MHP Beykoz İlçe Başkanı Oğuzhan Karaman, CHP Beykoz İlçe Başkanı Mahir Taştan, AK Parti Beykoz İlçe başkan Yardımcısı Abdullah Yümsel ve  Yönetim Kurulu üyesi Ömer Kasap, Beykoz Muhtarlar Derneği Başkanı Hüsnü Kolcu, STK temsilcileri, spor kulübü başkanları, Meclis üyeleri, muhtarlar ve taraftarlar katıldı.

Birlik, beraberlik ve dayanışma gecesi adı altında düzenlenen program, saygı duruşu, İstiklal Marşı ve Kur'an-ı Kerim tilaveti ile başladı. Örnekköy Spor Kulübü'nün faaliyetlerinin yer aldığı sinevizyon gösterisinin ardından ise Kulüp Yöneticileri isimleri okunarak sahneye davet edildi.

Kulüp Başkanı İsmail Türkoğlu, dayanışma gecesine katılan misafirlerine hitaben yaptığı konuşmada, 15 Temmuz Darbe Girişimi sırasında şehit olan Beykozluları andı.

Başkan Türkoğlu, "Geçtiğimiz sezon çok zor oldu. Kuruluştan itibaren bugüne kadar tesisleşme adına büyük adımlar attık. Maddi ve manevi yükümlülükler var ve başa çıkmaya çalışıyoruz. 4 Yıllık kısa sürede antrenman sahasına ve minik futbol okuluna sahibiz. Kurulduğu günden bugüne kadar emeği geçen bütün spor camiasına teşekkür ederim. Amatör Spor Kulüpleri asla kar elde etmek amacında değil, gençlerimizi kötü alışkanlıklardan uzak tutmak istiyoruz. Örnekköy Spor Kulübü aynı şevkle çalışmalarına devam edecek. Futbol sahamızın yapımında büyük katkıları olan Belediye Başkanımız Yücel Çelikbilek'e ayrıca teşekkür ediyorum" dedi.

Örnekköy Spor Kulübü Başkanı İsmail Türkoğlu son olarak bütün futbol camiasının Kurban Bayramını tebrik etti.

“Örnekköy bu sezon hak ettiğini alacaktır”

Beykoz Amatör Spor Kulüpler Birliği Başkanı Asım Özdemir de konuşmasında,  "Örnekköyspor bu sezon hak ettiğini alacaktır" dedi.

Özdemir, "Bir haftadır yoğun bir çalışma temposu içerisindeyiz. Yarın başlayacak sezon ile ilgili federasyondaki çalışmalarımız devam ediyor. Bu kulübü dört yıl önce benim de içerisinde olduğum bir ekiple birlikte kurmuştuk. Şimdi bakıyorum da o zaman iyi ki kurmuşuz diyorum. İbrahim Güney başkanlığında arkadaşlar bana geldiler, kulüp kurmak için... İyi ki arkadaşlara yardım etmişiz. Örnekköy belki geçtiğimiz sezon iyi bir grafik yakalayamadı ama bu sezon eminim ki iyi işler çıkartacaktır. Beykoz'daki bütün takımlarımız bu sezon çok heyecanlı. Bütün takımlarımıza iyi bir sezon diliyorum" şeklinde konuştu.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz