Spor Bakanı Beykoz İlçe Başkanlığı'nı ziyaret etti

  • 0
  • 4793
Spor Bakanı Beykoz İlçe Başkanlığı'nı ziyaret etti
Spor Bakanı Beykoz İlçe Başkanlığı'nı ziyaret etti
Spor Bakanı Beykoz İlçe Başkanlığı'nı ziyaret etti

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı'nda partililerle bir araya geldi.

Beykoz Spor Ormanı'nda Belediyespor sporcularıyla buluşan Kasapoğlu, daha sonra AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı'nı ziyaret etti.

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf ve Gençlik Kolları Başkanı Burak Karaçam'ın ziyarete eşlik ettiği Kasapoğlu, teşkilat üyeleriyle bir araya geldi.

Ziyarette konuşan Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Beykoz'un enerjisinin herkese örnek olacak nitelikte olduğunu söyledi.

Kasapoğlu, "Beykoz, teşkilat olarak ayrı bir güce ve dinamizme sahip oldu. Bunu bir kez daha görmek ve hissetmek benim için ayrı bir mutluluk. Beykoz, hem bir spor beldesi hem de gençlerin mutlu olduğu bir ilçe. Üniversiteler ve üniversite öncesi gençlik var. Bu anlamda Bakanlığımızın da pek çok açıdan çalışma alanının yoğun olduğu bir ilçemiz." diye konuştu.

İlçedeki bakanlık çalışmalarıyla ilgili bir değerlendirme toplantısı öncesinde teşkilat üyeleriyle bir araya gelmek istediğini belirten Kasapoğlu, "Bugüne kadar olduğu gibi 2023 sürecinde de Beykoz, teşkilat olarak dinamizm ve özverisini yansıtacak. Sizlerle birlikte 21 yıllık süreçte Sayın Cumhurbaşkanımızın güçlü liderliği ve engin vizyonuyla başarılarımızı 2023 ve sonrasında da 'Türkiye Yüzyılı' ile taçlandıracağız." dedi.

Bakan Kasapoğlu, sözlerini şöyle tamamladı:

"Allah sizlerden razı olsun. Teşkilatımızın, kadını, erkeği ve gençlik kollarıyla özverisinin hiçbir örneği yok. 2023 sürecinde çok farklı bir çalışma yapmamız gerekiyor. 'Türkiye Yüzyılı' anlamında üzerimize düşen pek çok sorumluluk var. İstanbul'umuz, Beykoz'umuz her zamanki gibi farklı bir bakış açısıyla, sandıklardaki gücüyle, Cumhur İttifakı ile yönünü adaletten, demokrasiden yana çok güçlü şekilde verecek. Bunun için de hep birlikte çok ama çok çalışacağız. Hem hizmetimiz, eserlerimiz ve icraatlarımız hem de sandıktaki başarımızla daha güçlü adımlar atacağız."

Haber Merkezi

Gençlik ve Spor Bakanı Beykozlu sporcularla buluştu
Önceki Gençlik ve Spor Bakanı Beykozlu sporcularla buluştu
Beykoz’un spor lisesi İzmir’de galibiyetle başladı
Sonraki Beykoz’un spor lisesi İzmir’de galibiyetle başladı
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz