Spor

Spor

Beykoz Stadı’nda çifte sevinç vardı!

İstanbul Amatör Ligleri U19, 1. Ligde kaderi belli olacak olan iki ekibin mücadelesinden Kaynarcaspor galibiyet ile ayrılırarak Şampiyon oldu.

Spor

Beykoz Lojistik Tekrar 1. Ligde

Üniversitelerarası Futbol 2. Ligi’nde mücadele veren Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu, grup maçlarında gösterdiği performansla tekrar 1. Lige yükseldi.

Spor

Beykoz’a yepyeni bir spor tesisi

Beykoz Belediyesi tarafından amatör spora verilen destek kapsamında Soğuksu Spor Kulübü yeni bir halı saha ve tesise kavuştu.

Spor

Göllü Köyü Spor dert etmiyor!

Beykoz İlçesinde en son federe olan spor kulüplerimizden Gölü Köyü Spor Kulübü bu sezon ilk kez yer aldığı İstanbul Amatör Ligleri 17. Grubunda yer alacak.

Spor

TED Koleji’nde voleybol şöleni vardı!

Beykoz'da sportif faaliyetlerin merkezi olan okulların başında gelen TED Koleji'nin başarılı bir organizasyonda tam bir voleybol şöleni vardı.

Spor

Ortaçeşmespor çim sahasına kavuştu

Beykoz İlçesinde uzun yıllardır saha sıkıntısı yaşayan Ortaçeşmespor sonunda muradına erdi.

Spor

Beykoz 1908 U15’den alkışlanacak başarı

Türkiye Şampiyonası Elemeleri Kütahya Grubunda müsabakalara çıkan Beykoz 1908 A.Ş, Grup Finalinde Eskişehir Şekerspor’u 2-1 mağlup ederek bir üst tura çıktı.

Spor

BJK Beykoz Futbol Okulu 8 yaşında

Beykoz'un dikkat çekici futbol okullarından olan ve bu güne değin bünyesinden birçok profesyonel futbolu çıkaran Beşiktaş Beykoz Futbol Okulu 8. yılını kutladı.

Spor

İnciler, bayan taraftarlarını çağırıyor

Türkiye Bayanlar Voleybol 3.Ligi C Grubu’nda mücadele eden Beykoz Belediyespor hafta sonunda Ordu temsilcilerinden Tenis İhtisas takımını misafir edecek.

Spor

Paşabahçe Ortaokulu yine coştu

Beykoz’un gururu olmaya devam eden Paşabahçe Ortaokulu Atletizm Takımı, Uğur Özdemir yönetiminde parlak bir başarıya daha imza attı.

Spor

Sanal Alemin Fenomoni Beykozlu Paypay

Beykoz’da kendine has özellikleri ile dikkat çeken, Beykozspor ya da ilçe ile özdeşleşen birçok sima var.

Spor

Başkan sporculara krampon sözü verdi

Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek Çiğdem Spor Kulübü yöneticileri ve sporcularla kahvaltıda bir araya geldi.

Spor

Beykozlu Sofuoğlu Avrupa Şampiyonu

Beykoz’un şirin ve sakin köylerinden olan Paşamandıra Köyü'nün Sofuoğlu Ailesi Karate Sporunda bir şampiyonluğu daha hanelerine yazdırmanın gururunu yaşadı.

Spor

Ali Düşmez ile Beykoz üzerine konuştuk

İstanbul Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı, Türkiye Futbol Federasyonu Amatör futbol Birimi Sorumlusu Ali Düşmez’i makamında ziyaret ettik.

Spor

Ortaçeşme suni çim sahasına kavuşuyor

Yıllar yılı çamurlu, toprak sahada, sakatlanmamak için bildiği bütün duaları okuyarak sahaya adım atan bir neslin ömrü geçti Ortaçeşme sahasında.

Spor

Beykoz Arena’nın inşaatı başladı

Beykoz Belediyesinin son yıllarda Beykoz’a kazandırdığı en büyük projelerden bir olan “Beykoz Arena”nin inşaatı başladı.

Spor

Uğur Özdemir'in iftihar tablosu

Beykoz’un atletizm dalında markalaşan okulu… Paşabahçe Ortaokulu.

Spor

Neslihan Korkmaz İstanbul 3.’sü oldu…

İstanbul Büyükler Tekvando İl Birinciliği müsabakaları sonunda Beykoz Belediyesi Sporcularından Neslihan Korkmaz kilosunda 3. oldu.

Spor

R. Şahin Köktürk’te hummalı çalışma var!

Beykoz da sportif faaliyetlerin en önemli adresi olan Recep Şahin Köktürk Spor Kompleksi'nde çalışmalarda son aşamaya gelindi.

Spor

Belediye tekvandosunda heyecan büyük

Osman Günaçtı yönetimindeki Beykoz Belediyespor Tekvando Takımı hafta sonunda yeni bir heyecan yaşamaya hazırlanıyor.

Spor

Namağlup şampiyon, Çubuklu Spor Kulübü

Namağlup şampiyon olan Çubuklu Spor Kulübü Başkanı Coşkun Tosun sorularımızı yanıtlayıp, kulübü ve çalışmalarını anlattı.

Spor

Beykoz’un U15’lerinde çifte şampiyon

Beykoz'u İstanbul Amatör Futbol Liglerinde temsil eden iki kulübümüz olan Beykoz 1908 A.Ş. ile Paşabahçespor’un U15 Yaş Grubu takımlarında büyük sevinç yaşandı.

Spor

On yaşında Beykoz’un gururu oldu

Motosiklet sporuna meraklı bir ailenin çocuğu olan Beykozlu Yiğit Fazlı Erçelik, katıldığı “Yetenek Sizsiniz” yarışmasında jüri üyelerini şaşkına çevirdi.

Spor

Şampiyona da Beykoz’u temsil edecekler

Taibox, Taekwando, Maitai ve vücut geliştirme alanlarında çalışmalarını sürdüren üç arkadaş, 1983 yılından bu zamana kadar sporla iç içe yaşıyorlar.

Spor

Amatörler 2013 yılına bol gollü veda etti

Beykoz İlçesinin Amatör Liglerdeki temsilcileri 2013 yılının son haftasını bol gollü karşılaşmalar ile tamamladı.

Spor

Beykozlu karatecilerden altın madalya!

Beykoz Belediyespor Karate Takımı bir taraftan antrenmanlarına devam ederken diğer yandan çeşitli şampiyona ve özel organizasyonlara da katılıyor.

Spor

Beykoz Amatör Kulüpler Birliği toplandı

Beykoz İlçesi Amatör Spor Kulüplerini Destekleme Derneği (BİSK) 2013 Yılının son toplantısını Paşabahçespor Tesisleri içerisindeki Pasha Garden'da yaptı.

Spor

Şampiyon sporcular altınla ödüllendirildi

Beykoz Belediyesi’nin spora ve sporcuya desteği devam ediyor. Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek İstanbul U15 şampiyonlarını ödüllendirdi...

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"