Spor

Spor

Rüzgarlıbahçe'de şampiyon Çekimspor!

Rüzgarlıbahçe Mahallesi adına düzenlenen “Dostluk Futbol Turnuvası” Gümüşsuyuspor Sahası'nda gerçekleşen final müsabakasının ardından tamamlandı.

Spor

Beykoz Belediyesi'nden 3 sayılık basket!

Beykoz Belediyesi 2014 Yaz Spor Okulları, sporcu minikler, gençler ve ailelerinin de katıldığı törenle açıldı.

Spor

Gümüşsuyuspor şampiyonluğu kutladı

Bu sezon Beykoz ilçesinden son çıkan şampiyon takım Gümüşsuyuspor U19 A.Ş. Grubu Takımı odu.

Spor

Kelle İbrahim'in şampiyonu: 40 Artı

12 Takımın katılımıyla başlayan "Kelle İbrahim Veteranlar Futbol Turnuvası" nda Kale Yıldızspor'u 3-0'lık skor ile yenen 40 Artı takımı şampiyon oldu.

Spor

Beykozlu Oğuzhan’a Fair-Play özel Ödülü

Yerel Futbol Ödül Gecesi Kağıthane Belediyesinin Gültepe'deki Kültür Merkezinde yapıladı, gecede Soğuksusporlu, Oğuz Kaan Baykan'a da ödül verildi.

Spor

Spor ödülleri hep Dost Beykoz’a

İstanbul 2. Amatör Liginde, Beykoz'u temsil eden Denizcilik İşletmeleri Spor Kulübü, sezonun tamamlanmasını özel bir etkinlikle kutladı.

Spor

Rüzgarlı değil Işıklıbahçe

Rüzgarlıbahçe Mahallesi sakinleri, Fatih Aydın'ın öncülüğünde harekete geçti ve Rüzgarlıbahçe Spor Kulübü Derneği'ni kurdu.

Spor

Beykoz’un U13’leri canlı yayın konuğuydu

2013-2014 Sezonu öncesinde Mehmet Şahin ve bir grup arkadaşı tarafından Beykoz 1908 A.Ş. Altyapısının devir alınması 3 şampiyonluğu da beraberinde getirmişti.

Spor

Ortaçeşme Spor Kulübü satılacak mı?

'Ortaçeşme Spor Kulübü bir işadamına satılacak' türündeki dedikodulara Kulüp Başkanı Ali Rıza Dikili imzalı bir basın açıklaması ile sert bir cevap geldi.

Spor

Kongre de divan başkanıydı... Özür diledi

Paşabahçe Spor Kulübü Kongresinde yaşananlara ilişkin basın açıklaması yapan BİSK Başkanı Asım Özdemir Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek'ten özür diledi.

Spor

Coşkun Okur Dost Beykoz'a konuştu

Olağan kongrede Paşabahçe Spor Kulübü Başkanlığı'na seçilen Coşkun Okur, kongreye damga vuran hadisenin ardından ilk kez Dost Beykoz'a konuştu.

Spor

Paşabahçespor’da iki istifa birden

Paşabahçe Spor Kulübü Kongresi’nde yeni yönetim belirlenmişti. O kongrede birde skandal yaşanarak, vefasızlığın en somut örneği sergilenmişti.

Spor

Paşabahçeliler İzmir’den 2. döndü

İzmir’deki Atletizm Anadolu Yıldızları Ligi Final Müsabakaları’nda Paşabahçe Ortaokulu sporcuları dahil oldukalrı kulübün 2. olmasında büyük pay sahibi oldu.

Spor

Beykoz Offroad nefesleri kesti... İzle

Beykoz Offroad Kulübü tarafından düzenlenen, yardımlaşmayı ve offroad ruhunu ön planda tutan TOSFED Trial Kupası ikinci yarışı, heyecanlı anlara sahne oldu.

Spor

BJK Futbol Okulu'nda annelerin maçı vardı

Anneler günü tüm ülkede ve ilçemizde değişik etkinliklerle kutlanırken, en ilginç etkinliklerden birisinin adresi Beşiktaş Beykoz Futbol Okuluydu.

Spor

Giresunspor Şampiyon oldu

Beykozlu Giresunlular, takımlarının şampiyonluk maçını izleyebilmek için yaklaşık 90 kişilik bir grupla Kavacık'tan Cuma günü yola çıkmıştı.

Spor

Yediyüz Beykozlu birlikte koştu

Bu yıl 5.'si düzenlenen Geleneksel Halk Koşusu'na Beykozlu sporseverler akın etti.

Spor

Soğuksu Spor’dan açıklama var

İstanbul 2.Amatör Ligi 16. Grubunun Lideri Soğuksuspor ile takipçisi Pendik Kavakpınar Spor arasında oluşan sekiz puanlık farkın avantajı devam ediyor.

Spor

Beykoz 1908 altyapısı bir araya geldi

Beykoz 1908 A.Ş. Altyapı Komitesi İbrahim Kelle Stadı’nda bir mangal partisi düzenledi.

Spor

Beykoz Kulüplerinden Ali Düşmez'e destek

Haziran ayı içerisinde gerçekleşecek seçimlere hazırlanan İstanbul Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (İASFK) hareketli günler yaşıyor.

Spor

Oktay Derelioğlu, Paşabahçespor’a geliyor

İş adamı Nezih Beykozlu, 18 Mayıs 2014 günü yapılacak olan Paşabahçe Spor Kulübü Kongresi’nde Başkanlığa aday olduğunu açıkladı.

Spor

Talip Ercan gözünden ameliyat oldu

Dost Beykoz Spor Müdürü Talip Ercan, sol gözünde oluşan rahatsızlığın ardından ameliyat oldu.

Spor

R. Şahin Köktürk'te kayıtlar başladı

Beykoz’un önemli sportif yatırımlarından Recep Şahin Köktürk Spor Kompleksi, tamamen yenilenen havuzu ve çevre düzenlemesiyle bambaşka bir görünüme kavuştu. 1 Mayıs’ta kapılarını açacak havuz için kayıtlar alınmaya başlandı.

Spor

Çubuklu yeniden Coşkun Tosun’a emanet

A Takımı dışında diğer tüm kategorilerde şampiyon olan Çubukluspor, üyelerinin katılım gösterdiği kongreyle yeni yönetimini belirledi.

Spor

Aysal’dan Çelikbilek’e tebrik ziyareti

Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Ünal Aysal, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’i makamında ziyaret ederek, 30 Mart seçim başarısı nedeniyle tebrik etti.

Spor

BİSK Yönetiminden Çelikbilek’e ziyaret

BİSK 30 Mart Yerel Seçimlerinin ardından üçüncü kez Beykoz Belediye Başkanlığı görevine başlayan Yücel Çelikbilek'e bir nezaket ve kutlama ziyareti gerçekleştirdi.

Spor

Çavuşbaşıspor'a yönetimden teşekkür

Bu sezon 8 takımdan oluşan grubu Beykoz temsilcilerinden Çubukluspor Takımı şampiyon tamamlamıştı.

Spor

Beykoz Stadı’nda çifte sevinç vardı!

İstanbul Amatör Ligleri U19, 1. Ligde kaderi belli olacak olan iki ekibin mücadelesinden Kaynarcaspor galibiyet ile ayrılırarak Şampiyon oldu.

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"