Siyaset

SP’den Dost Beykoz’a nezaket ziyareti

SP’den Dost Beykoz’a nezaket ziyareti
2014.08.12 00:00
| | |
5630

Saadet Partisi Beykoz İlçe Başkanı Burhan Öz, Dost Beykoz’a bir nezaket ziyaretinde bulundu.

Saadet Partisi Beykoz Seçim İşleri Başkanı Harun Gökçe ile birlikte Dost Beykoz’u ziyaret eden İlçe Başkanı Burhan Öz, İmtiyaz Sahibi Kader Gür ve Genel Yayın Yönetmeni Bilgehan Murat Miniç tarafından karşılandı.

Dost Beykoz’un seçim çalışmaları esnasında kendilerine verdiği destekten duyduğu memnuniyeti ifade eden Burhan ÖZ, “Ulusal Basında Saadet Partisi’ne uygulanan haber ambargosunun Beykoz’da yerel basın sayesinde aşıldığını belirtti.”

İlçe Başkanlığına geldiği günden bugüne yerel basın ve sivil toplum kuruluşları ile sürekli irtibat içinde olmaya çalıştıklarını söyleyen Burhan Öz, Merhum Erbakan Hoca’nın vefatı, seçim çalışmaları gibi yoğun gündemden dolayı yapamadıkları ziyaretin bu güne nasip olduğunu ifade etti.

Türkiye’de muhalefetin olmadığını ve siyasette bu anlamda bir boşluk bulunduğunu kaydeden Burhan Öz, “17 Temmuz Pazar günü yapılacak olan Saadet Partisi Büyük Kongresi’nden sonra, gerek Türkiye genelinde, gerekse Beykoz’da bu boşluğu Saadet Partisi’nin dolduracağını söyledi. Ülke ve dünya gündemi ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Saadet Partisi Beykoz İlçe Başkanı, Saadet Partisi’nin Türkiye’yi adaletle yönetecek kadrolara sahip olduğunu ve bundan sonraki dönemde Türkiye’de Milli Görüş’ün yeniden gündem de olacağını belirtti.”

Önümüzde ki yerel seçimlerle ilgili de oldukça iddialı konuşan SP Beykoz İlçe Başkanı,“Beykoz da Belediye Başkanlığı’nı kazanacaklarını iddia etti. Beykoz siyasetinde ki tabloya bakıldığında, Beykoz’da seçimi kazanabilecek tek partinin kendileri olduğunu ifade eden Burhan Öz, bunu başarabilecek alt yapıyı oluşturacaklarını ve ilerleyen günlerde sıklıkla Beykoz kamuoyunun önünde olacaklarını” ifade etti.

Resmi bir ziyaretten öte, dostça bir muhabbet ortamının oluştuğu ziyaret, karşılıklı iyi niyet temennileri ile son buldu. Saadet Partisi heyeti bir toplantıya katılmak üzere Dost Beykoz’dan ayrılırken Genel yayın Yönetmeni Bilgehan Murat Miniç’e teşekkürlerini ifade ederek çiçek verdi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Burhan Öz, Murat Miniç, Saadet Partisi, Dost Beykoz

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"