SP Beykoz'da samimi bayramlaşma

  • 26.09.2015 19:01
  • Güncelleme: 26.09.2015 19:04
  • Okunma: 7923 kez
  • Yorum: 0
Saadet Partisi Beykoz İlçe Teşkilatı, dualarla bayramlaştı.
SP Beykoz'da samimi bayramlaşmaSaadet Partisi Beykoz İlçe Teşkilatı, dualarla bayramlaştı

Beykoz'da siyasi partilerin bayramlaşmaları devam ederken, Saadet Partisi'nin Beykoz İlçe Teşkilatı da partilileriyle bayramlaştı. SP Beykoz İlçe Başkanı Şeref Kaçmaz'ın olmadığı günde, SP Beykoz İlçe Başkan Yardımcısı Habip Ketencioğlu evsahipliği yaptı. SP İl Sorumlusu Şahin Güngör, İlçe Seçim İşleri Muhammet Kalaycı ve Din-Bir-Sen Genel Sekreteri Ahmet Alay Hoca'nın da hazır bulunduğu bayramlaşmada, İlçe Gençlik Başkanı Abdussamet Kalaycı da sunuculuk görevini üstlendi.

Kur'an-ı Kerîm tilavetiyle başlayan bayramlaşma töreni, SP Beykoz'un sevilen ve saygı duyulan ismi Ahmet Alay Hoca'nın okuduğu dua ile son buldu. Protokol konuşmalarında son aylarda gündemin birinci maddesine yükselen 'terör' ele alınırken, Saadet Partisi'nin merhum Genel Başkanı Necmettin Erbakan'ın konuyla ilgili olarak geçmişte söyledikleri vurgulandı.  Saadet Partisi'nin emektarı ve gönüldaşı çok sayıda partili bayramlaşmaya gelirken, Ferhat Taşdemir ve Alper Unutur da tüm partililerle tek tek ilgilenip, bayramlaştı.

Programın sonunda ise tüm partililer kapı önüne çıkarak, hem lokum yedi hem de uzun bir kuyruk oluşturarak, geleneksel Saadet Bayramlaşması'nı gerçekleştirdi. Bu sırada yaşlıca bir teyze de Saadet Partilileri izledi ve gönüllerinden kopacak bir yardım için sabırla bekledi.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz