SP Beykoz'da ilk seçim programını yaptı

  • 4
  • 8479
SP Beykoz'da ilk seçim programını yaptı
SP Beykoz'da ilk seçim programını yaptı
SP Beykoz'da ilk seçim programını yaptı
SP Beykoz'da ilk seçim programını yaptı
SP Beykoz'da ilk seçim programını yaptı
SP Beykoz'da ilk seçim programını yaptı
SP Beykoz'da ilk seçim programını yaptı
SP Beykoz'da ilk seçim programını yaptı
SP Beykoz'da ilk seçim programını yaptı
SP Beykoz'da ilk seçim programını yaptı

SP Beykoz İlçe Başkanlığı, uzun süren arayışları sonucunda Beykoz Belediye Başkan Adayı Muharrem Kaşıtoğlu olarak belirledi.

AK Parti'den istifa eden Muharrem Kaşıtoğlu'nun Beykoz Belediye Başkan Adayı olarak belirlenmesinin ardından ilk programını yapan Saadet Partisi resmi açıklamasını da yaptı.

Yerel basın mensupları ile bir araya gelen Saadet Partili yöneticiler Muharrem Kaşıtoğlu'nun Belediye Başkan adayları olduğunu Beykoz kamuoyuna resmen açıkladı.

Muharrem Kaşıtoğlu'nun çeşitli eleştirilere de cevap verdiği toplantıda, "çizgisinden taviz vermeyen Saadet Partisi’ne güzel bir zaferle inşallah Beykoz belediye bayrağını teslim etmek istiyoruz." ifadelerini kullandı.

Programa, Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selman Esmerer, İstanbul İl Başkanı Dr. Abdullah Sevim, Beykoz İlçe Başkanı Şeref Kaçmaz ve yerel medya basın mensupları katıldı.

Bir Beykozlu olarak ağırıma gidiyor

SP Genel Başkan Yardımcısı Selman Esmerer konuşmasında, “30 yıllık Beykozlu olarak, bu kadar cevheri varken dışarıdan belediye başkanı adayı ithal edilmesi bir Beykozlu olarak ağrıma gidiyor. Dışarıdan ithalatın yapılması Beykozluya hakarettir. Beykoz’u bilmeyen birisi 5 yılda Beykoz’u anca tanır. Bu yüzden Saadet Partisi olarak Beykoz’u çok iyi tanıyan ve bilen, Beykoz’a en iyi hizmeti verecek olan adayı belirledik. Beykoz’a Beykozlu belediye başkanı yakışır. İnşallah 31 Mart’ta Beykoz Belediyesi’ni kazanacağız. Saadet Partisi olarak iddialıyız” dedi.

"Beykoz için önümüzde büyük bir fırsat var"

Saadet Partisi İstanbul İl Başkanı Dr. Abdullah Sevim, “Beykoz’umuz, İstanbul’umuz ve Türkiye’miz için önümüzde büyük bir fırsat var. 16 yıldır ülkeyi yönetiyoruz zannedip de yönetemeyenlerin ülkemizi getirdiği borç batağı, krizler, terör, kutuplaşma, yolsuzluk, haksızlık ve rüşvet almış başını gidiyor. Ne merkezi yönetimlerde ne de yerel yönetimlerde başarılı olamadılar. Başarılı olmadılarsa bunun değişmesi gerekir. Türkiye bu şekilde yönetilmeye devam ederse, Osmanlı’nın uğradığı akıbet ile karşı karşıya kalacaktır. AKP varsa Türkiye var, yoksa yok algısı oluşturuldu. Böyle bir şey yok. Bu ülkeyi çok daha güzel yönetecek insanlar var. 31 Mart her ne kadar yerel yönetim seçimi olsa da bu seçimlerde alınacak sonuç Türkiye’de yeni bir dönemin başlangıcı olacaktır” diye konuştu.

Recai Kutan'dan ANAP vurgusu

Görünen köyün kılavuz istemediğini dile getiren Sevim, “AKP, Ankara’da da, İstanbul’da da seçimi kaybedecek. Recai Kutan’ın bir hissi var: “Bu seçimlerde ANAP’ın 89’da yaşadığı süreci AKP yaşayacak.” Bu AKP için de, ülkemiz için de iyi olacak. Saadet Partisi olarak temel ilkelerimize ve esaslarımıza uygun olan, bize seçimi kazandıracak, büyükşehir belediye başkanı adaylarımız, ilçe belediye başkanı adaylarımız, belediye meclis üyesi adaylarımızla seçime gireceğiz. Bu seçimlerde Saadet Partisi’nden aday olmayı kabul eden, yuvaya geri dönen Muharrem Kaşıtoğlu kardeşimize teşekkür ediyorum. Muharrem Kaşıtoğlu, Beykoz’umuza en hayırlı hizmeti yapacaktır” şeklinde konuştu.

"Beykoz'un 3300 sokağını bilirim"

 

Siyasete AK Parti’de başladığını hatırlatan SP Beykoz Belediye Başkan Adayı Muharrem Kaşıtoğlu, “Bismillah diyerek bir yola çıktık. Bu yol inşallah bizi hayırlı bir yola götürecektir. Çizgisinden taviz vermeyen Saadet Partisi’ne güzel bir zaferle inşallah Beykoz belediye bayrağını teslim etmek istiyoruz." dedi.

"Yaptıklarım yapacaklarımın teminatıdır"

"Her yerel seçim aslında insanların kaderini oyladıkları günlerdir. Bu bilinçle hareket etmek gerekir. Belediye başkan yardımcılığı döneminde yaptıklarımız, yapacaklarımızın teminatıdır. Belediye başkanı olursak eğer, Beykoz’u daha ileri taşıyacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın." ifadelerine yer veren Kaşıtoğlu, "Beykoz coğrafi, doğal güzelliği ve kaliteli insan sermayesi olarak çok kıymetlidir. Muharrem Kaşıtoğlu da öz ve öz Beykozludur. Binlerce evin kapısını çaldım. Belediye başkan yardımcılığı görevini bıraktıktan sonra dahi insanlar sorunları için beni ararlar. Beykoz’un 3 bin 300 sokağını en iyi bilen birkaç kişiden biriyim. Beykoz ile ilgili yazılmış iki tane de kitabım var” şeklinde konuştu.

Kaşıtoğlu programın devamında sorulara cevap verdi.

Haber Merkezi

Süt güğümünü yola döken köylü!
Önceki Süt güğümünü yola döken köylü!
Kırmızı Beykoz
Sonraki Kırmızı Beykoz
Yorumlar (4 Yorum)

SON NEFER (6 yıl önce)

BAKIN YORUMA BİR KONTROL EDİN BAKALIM BİZİ KÖTÜLEMİYORSA DEVAM! :D

SON NEFERLER (6 yıl önce)

Vay be 16 yılı kötülemek birkaç satır mı tutacak ki biz bu zamanlar için binlerce destanı gömdük kitaplara! Bir de çıkıp derler ki istif bozulmadı devam, dinozorlar devrine merhaba Beykoz. 94 ruhu nerede? O kadar aramanıza gerek yok ki tek yapmanız gereken yukarı bakmak. He yok kardeşim böyle iyi, menfaat için ben geçmişinre gömecek ruh arıyorsanız sn. Dinozorlar elinize ayna almanız da yeterli... Burası küçük bir mecmua ama bir yerden müjdeyi vermek gerek (sağ olsun dostbeykoz da gereksiz haberleri çok sever) gençler nöbette reis sıkıntı yok. Biz severiz böyle küçük muhalefetcikleri...

emine okutan (6 yıl önce)

bilge başkan mı hahahahah :) ahh bee bi bilseniz nekadar "temiz" dürüst ahlaklı bir abimiz. neyse biz kurtulduk kendisinden çok şükür

Ertuğrul (6 yıl önce)

Adamın dediğine katılıyorum. Oyum senin bilge başkan.

Yorum Yaz