Siyaset

SP Beykoz’da Ahde Vefa gecesi

SP Beykoz’da Ahde Vefa gecesi
06.05.2016 22:01
| | |
3987

SP Beykoz İlçe teşkilatı, geçmişten günümüze Milli Görüş için çalışmış ancak hayatını kaybetmiş olan dava arkadaşlarını andı.

Saadet Partisi'nde Ferhat Taşdemir'in sunuculuğunu yaptığı Ahde Vefa Programı, Muhammet Barutçu Hocanın Kur'an-ı Kerîm tilavetiyle başladı. Programda daha sonra Saadet Partisi Beykoz İlçe Başkanı Şeref Kaçmaz kürsüye geldi ve şunları söyledi:

"Saadet Partisi Beykoz teşkilatı tarafından hazırlanan Ahde Vefa gecemize hepiniz hoş  geldiniz, esselamualeyküm... Aslında bu program önceki İlçe Başkanlarımız tarafından da hazırlanıyordu ancak geçtiğimiz yıl 7 Haziran Genel Seçimleri dolayısıyla gerçekleştirememiştik. Bu yıl ise Mayıs ayında olması çok iyi oldu çünkü bildiğiniz gibi Kurucumuz ve İlçe Başkanlarımızdan Yusuf Dalgıç Hocamız 3 Mayıs 1986'da vefat etmişti.

Bizler bugün 47 yıldır davaya hizmet etmiş ve ahrete göçmüş olan Beykozluları anacağız.  Bizden önce kapatılan 4 partimiz hangi gerekçeyle kapatıldıysa aynı gerekçeyle mücadele ediyoruz. Biz oy almak için zalimlerle bir olmadık. Milli Görüşçüler olarak, eşcinsellerin dernek kurmasına izin vermedik. Kasaplarda domuz eti sattırmadık. Bizler 47 yıl önce ne dediysek, bugün de aynı şeyi söylüyoruz. Biz yeryüzünde Hakk'ın hâkim olmasını istiyoruz. Bizim dışımızda bir partinin bunu söylediğini duyamazsınız.

Bugün baktığımızda Cemaat-i İslam’ın tüm liderleri içeride... Beykoz'da da işte bu kadar kaldık. Ama Cenabı Hakk'a and olsun, eğilmedik, bükülmedik. Bizler Erbakan'a sadık olan bir avuç Beykozlu olarak bugün buradayız."

SP Beykoz İlçe Teşkilatının hazırladığı Ahde Vefa programına SP İl Teşkilatı’ndan Şahin Soylu ve Selman Yücel, Kas-Der  Beykoz Şube Başkanı Süleyman Çalık, Beykoz Belediye Meclis Üyesi Ahmet Soylu, Göztepe Muhtarı Ahmet Duran ve Saadet Partililer katıldı.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Saadet Partisi, Beykoz, Vefa Gecesi

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"