SP Beykoz Belediye Başkan Adayı Muharrem Kaşıtoğlu

  • 20
  • 22244
SP Beykoz Belediye Başkan Adayı Muharrem Kaşıtoğlu

AK Parti’den istifa eden Muharrem Kaşıtoğlu, Saadet Partisi Beykoz Belediye Başkan Adayı oldu.

AK Parti’nin MHP ile ittifak yapması Beykoz siyasetinde dengeleri değiştirdi. MHP'nin iitiifak sonrası Beykoz’dan aday göstermeme kararı alması Muharrem Kaşıtoğlu’nu farklı arayışlara sürükledi.

Bugün Saddet Partisi İstanbul İl Başkanlığı’nda yapılan görüşme sonrasında Muharrem Kaşıtoğlu’nun Beykoz Belediye Başkan Adayı gösterilmesi kararlaştırıldı. Muharrem Kaşıtoğlu, yine Meclis üyesi Yılmaz Özdemir ile birlikte AK Parti'den istifa etmişti.

MHP'nin Beykoz Belediye Başkan Adayı olacağına kesin gözüyle bakılan Kaşıtoğlu, Cumhur İttifakı kapsamında yapılan iş birliği sonrası startejisini değiştirmek zorunda kaldı.

Muharrem Kaşıtoğlu, Saadet Partisi Beykoz İlçe Başkanlığı'nın kendisine yapmış olduğu Beykoz Belediye Başkan Adaylığı teklifini, SP İstanbul İl Başkanı Dr. Abdullah Sevim ile yapmış olduğu görüşme sonrasında kabul etti.

Resmi açıklamanın gerek Muharrem Kaşıtoğlu, gerekse Saadet Partisi İstanbul İl başkanlığı tarafından önümüzdeki günlerde yapılacağı öğrenildi.

Dost Beykoz kurucuları arasında yer alan Muharrem Kaşıtoğlu, uzun süre Dost Beykoz Yazıişleri Müdürlüğü görevini yürütmüştü. Kaşıtoğlu, aynı zamanda AK Parti Yenimahalle Teşkilatı kurucusuydu. 2014 Yerel Seçimleri'nde İBB Meclis Üyesi seçilen Kaşıtoğlu, Yücel Çelikbilek tarafından Beykoz Belediyesi Başkan Yardımcılığı görevine getirilmişti. 

Muharrem Kaşıtoğlu haberleri için tıklayınız

Beykoz sokakları mı ne diyor? Sorma gitsin
Önceki Beykoz sokakları mı ne diyor? Sorma gitsin
Kırmızı Beykoz
Sonraki Kırmızı Beykoz
Yorumlar (20 Yorum)

Ahmet (6 yıl önce)

Fırsatını buldu mu fotoğraf çekip sosyal medyada 'çalışıyormuş' imajı yaratmak için paylaşan, kapısına gelmiş derdi olan garibana yüksekten bakan ilgilenmeyen, parti parti gezmesinden karakteri belli yani tam siyasetçi bir kişilik Kaşıtoğlu. Aday yapanlara yazık diyorum, oy vereceklere ise buradan birşey söyleyebilecek sözüm yok.

kaya çelik (6 yıl önce)

oyumuz elbette sana saadete ve muharrem beye birileri çamur atmaya başlamış bile

Esma şen (6 yıl önce)

Halis er kaşaroğlu derken kimi kastettiniz

Burak öz (6 yıl önce)

Kastamonu'lu hemşerilerin olarak yanındayız muharrem bşk.

burhanettin Özdemir (6 yıl önce)

kendi adına konuş Burak Öz Kastamonulular hain değildir Reisin yanında yola devam inşallah

emine okutan (6 yıl önce)

muharrem sen de beykoz da oturmuyorsun ki parayı bulunca çengelköy e taşınmadınmı? yok efendim biat etmemiş miş de biat görmek istiyorsan çanta gibi taşıdığın Yılmaz a bak;)

burhanettin Özdemir (6 yıl önce)

Yazıklar olsun Muharrem! Saadet partili adam yanında 16 yıldır yönetilemeyen Ülke diyor sen susup oturuyorsun! sana yediğin her lokma haram zıkkım olsun. Sen adam değilsin hiç olamamışsın! senin peşinden gidenlerde senden farklı değil! tercih edilmedin diye yola ihanet eden davaya sırt çeviren sen zaten bu yola layık değildin! al şimdi yanına kuçu kuçu Yılmaz ı silinip gidin inşallah!!!!!!

Burak öz (6 yıl önce)

KASTAMONU'LULAR OLARAK YAMINDAYIZ MUHARREM BAŞKAN

Mevlüt BİRİNCİ (6 yıl önce)

Arkadaşlar siyasette omurgalı olacaksın.Kerameti kendinde arayanlar liderinin rolünü çalıp boyundan büyük işlere kalkışanların sonu her zaman böyle hüsran olmuştur.Sudan çıkmış balık gibi zıplar durursun en tehlikeli olan da kibirdir,insanı böyle yer bitirir. Bu dava sana itibar verdi makam verdi ama sen kerameti kendinde gördün.Bu şer ittifakın yanında olmak tam da senin gibilere uygun düşer. Sakın hemşehrilerinin peşine takılacağını umut etme. Bu millet 16 senedir davasının peşinde Reisinin yanında saf tutmuştur senin gibi makam, koltuk hırsı ile davasından vazgeçmemiştir. Sen ve senin gibi omurgasızlar diğerleri gibi 31 Mart akşamı tarihin tozlu raflarında yerlerini alacaklardır. Saygılarımla.....

emine okutan (6 yıl önce)

valla Hakkı efendi bakıyorum bakıyorum bişey göremiyorum

Hakkı (6 yıl önce)

Adam görmek istiyorsanız Muharrem Başkana bakın. Oyumu Kaşıtoğluna vereceğim. Tecrübe, bilgelik, liderlik.

burhanettin Özdemir (6 yıl önce)

Yücel Efendi İsa Sucuoğlu neden hala Beykoz Belediyesinde! Ak Partiye karşı siyaset yapan adamı belediyede neden saklıyorsun? yoksa aslında bu desteği Kaşıtoğlu na sen mi veriyorsun? Asla hakkımı helal etmiyorum. ne bunu sorgulamayan gündem etmeyen basına ne de bizim sahada verdiğimiz mücadele sayesinde o koltuklara oturma şansına sahip olup da bu davaya alttan alttan ihanet edenlere destek verenlere!!!!!!

emine okutan (6 yıl önce)

"belli hiziplerin taraftarlığını yaparak bi yere varılmaz" diyen murat Sezer kardeş Muharrem in kişisel siyaseti bundan ibaret peki haberin var mı

Halis Er (6 yıl önce)

Temiz kasaba halkından biriyken, kendinde biraz yetenek vehmedip, gözünü yukarılara dikmenin somut bir fotoğrafıdır Kaşaroğlu! Aslında bu, Yeşilçam aktrislerine bakıp, benim onlardan neyim eksik diye, evlerinden kaçan kasabamız kızlarında da görülürdü eskiden! Hırs iyidir. Ne ki, onun da bir siyaset ve plana ve dahi bir ahlaka ihtiyacı vardır. Aksi ne olur? Olacağı eskiler söylemiş; “Hırs sebebi mahrumiyettir!” Ne mahrumiyeti mi? Dedik ya burası kasaba, insana en çok lazım olan, onurdur, tutarlılıktır. Burada haklılığın gururunu mazlumiyetle taşırsan onurlu olursun, fırıldaklıkla değil. Haa, zaman fırıldaklık çağıdır, diyorsan bilmem! Ama kasaba bilir! Yine kasaba bilir ki, Yeşilçam için evden kaçanlar, ne aktrist/artist oldular, ne de eve dönebildiler bir daha! Allah kimseyi şaşırtmasın. İktidar imkanlarını kötüye kullananlara da göz yumduğumuz sanılmasın.

KADIM (6 yıl önce)

tebrik ediyorum Şimdiden Beykozun başkanı olarak görüyorum troller ve beslenenler in saldırmalarıda seni BEYKOZDA 1 numara yapacak (300 bin insanın içinden liyakatlı biri böyle bulunur)

Halil (6 yıl önce)

Tam yerini bulmuşsun birazcık hatırın vardı onuda yedin. Seçim bitince ben ne yaptım diye düşünmeye çok boş vaktin olacak.

Serhat (6 yıl önce)

Ben şahsen Milli görüş aldı geçtiğinde bu adamın nasıl canavarca ifadeler kullandığına şahit olduğum için bu adamdan başkan falan olmaz, milli görüşe sahip vatan evladı da bu tür duruşu olmayan, zaman ve mekana göre saf değiştiren kısaca politika yapan kişiye de Beykoz’u teslim etmez Amaç zaten Ak parti adayını yıpratmak İsa Sucuoğlu gibi Engin Yuldız’da umarım davasını satmaz

Yasar poyraz (6 yıl önce)

Kazanamaz bundan başkan olmaz

Cenk İşler (6 yıl önce)

Atasözü Düzenle Alma mazlumun ahını, çıkar aheste aheste [1] Kimseye zulmedip ahını alma. Sonra yaptığın kötülüğün cezasını ömrün boyunca çekersin. Kaynakça Düzenle Aksoy, Ömer Asım (1995). Atasözleri ve Deyimler Sözlüğü 2 Deyimler Sözlüğü. İstanbul: İnkılâp Kitabevi. ISBN 975-10-0128-5. Hani arkadaş kitapçıya zırt pırt Beykoz Belediyesine de kitap satıyordu ya o yüzden kaynak belirttim ama suç bunda değilki bunu Belediye Başkan Yardımcısı yapanda bundan kitap alıp sonra geri dönüşüme yollanılmasını göz yumanlarda ahirette hepsinden hakkımızı alacağız nasipse. Beter olsun. Yaptıklarının cezasını hem dünyada hem ahirette çeksin.. Çakma Gazi.

Murat Sezer (6 yıl önce)

Allah hayırlı mübarek kılsın. Ben Akpartinin içindeki bir takım sırtlan görünümlü insanların köşeleri kapmasına karşıyım. Liyakate, kaliteye önem vererek çalışmamız gerekiyor. Birilerinin adamı olarak belli kavim ve hiziplerin taraftarlığını yaparak bir yere varamayız. O nedenle Muharrem Başkanın duruşunu asil ve cesurca olduğunu değerlendiriyorum. Allah yar ve yardımcısı olsun.

Yorum Yaz