SP Adayı Beykoz TED Koleji’nde kendine oy verdi

  • 23.06.2019 14:22
  • Güncelleme: 23.06.2019 14:29
  • Okunma: 6337 kez
  • Yorum: 0
SP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Necdet Gökçınar oyunu Beykoz Acarlar Mahallesi’ndeki TED Koleji’nde kullandı.
SP Adayı Beykoz TED Koleji’nde kendine oy verdi

İBB Adayı Gökçınar’a, Saadet Partisi Milletvekili Abulkadir Karaduman eşlik etti.

Necdet Gökçınar:” Halkın iradesinin sandığa yansıması en büyük temennimiz”

Oy kullanma işleminin ardından açıklamalarda bulunan Necdet Gökçınar, “İki etaplı maraton diyeceğiz. Bir daha oy kullanacağız. Bu defa hayırlı bir netice diliyoruz. Halkın iradesinin sandığa yansıması en büyük temennimiz. Sandık kurullarımız görevlerinin başındalar. Ben bu seçimlerimizin evvela İstanbul, sonra Türkiyemiz ve bütün insanlık için hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.” dedi.

Oy zarflarının bazılarına Milletvekili Seçimi mührü vurulmasına ilişkin değerlendirmelerde bulunan Gökçınar, “Sandık kurullarımız maşallah tecrübeli insanlar, tutanak altına alıyorlar. Bu bir seçim olmasına rağmen sehven ya da başka bir gerekçeyle zarf üzerine Milletvekili diye vurulmasıyla ilgili sonucu etkileyecek bir sorunun çıkmaz diye düşünüyorum. Yapılacak bir yanlış değil ama neden yapılmış onu da bilmiyorum. Her şeyin arkasında da bir şey aramamaya çalışıyoruz” diye konuştu.

Yenileme seçimleriyle ilgili gazetecilere konuşan Saadet Partisi Milletvekili Abdulkadir Karaduman, şunları söyledi:

“Ümit ediyoruz ki bu akşam ki sonuçlarda Büyükşehir Belediye Başkan Adayımızın ortaya koyduğu düşüncelerle huzurlu bir seçim akşamı yaşayacağız. Demokrasinin var olduğu iddia edilen ülkelerde meşrutiyetin yegane kaynağı sandıktır.”

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz