Yaşam

Sosyal dayanışmada bayram heyecanı

Sosyal dayanışmada bayram heyecanı
2014.07.27 00:00
| | |
5250

Sevgi Çemberi Derneği dar gelirli ailelere sağlamış olduğu kışlık giyecek desteğiyle bayramın huzur içinde yaşanabilmesi için çaba gösteriyor.

Beykoz’da bayramlara verilen önem sosyal alanda gösterilen dayanışmayla ayrı bir anlam kazanırken derneklerinin bayrama özel düzenlemiş oldukları yardım dağıtımları da devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde yapmış olduğu açılışla faaliyetlerine başlayan Sevgi Çemberi Derneği de dar gelirli ailelere sağlamış olduğu kışlık giyecek desteğiyle bayramın huzur içinde yaşanabilmesi için çaba gösteriyor.

Yardım dağıtım programlarında zaman zaman duygusal anlar yaşanırken, Sevgi Çemberi Derneği yardımlarıyla hüzünlü yüzleri güldürmeye çalışıyor.

Görele İlköğretim Okulu Anasınıfı öğrencisinin üzerine uygun mont olmamasına çok üzülen Dernek Başkanı Hatay Mete’nin “ben sana sonra getireceğim” demesi minik öğrenciyi memnun etmedi. Montu almadan gitmek istemeyen minik öğrencinin tavrı karşısında gözleri dolan Başkan Hatay Mete, büyük olmasına rağmen minik öğrenciye vermiş olduğu montla gözyaşlarını dindirdi.  

Görele İlköğretim Okulu’nda düzenlenen programla dar gelirli ailelere kışlık giyecek yardımında bulunan Sevgi Çemberi Derneği, çalışmalarıyla önümüzdeki günlerde de etkili çalışmalar yapacağının mesajlarını veriyor.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Sevgi Çemberi Derneği, Sosyal dayanışma, Görele İlköğretim Okulu

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"