Son şampiyon Çanakkale grubundan başlıyor

  • Güncelleme: 10.01.2019 13:05
  • Okunma: 3759 kez
  • Yorum: 0
2017-18 Eğitim Öğretim Dönemi, Liselerarası Futbol Şampiyonu Meral Celal Aras Spor Lisesi Futbol Takımı kafile olarak Çanakkale'ye gitti.
Son şampiyon Çanakkale grubundan başlıyor

2018-19 Eğitim-Öğretim Dönemi Liselerarası Futbol Şampiyonası, Çanakkale Grubunda mücadeleye çıkacak olan TFF Meral-Celal Aras Spor Lisesi Futbol Takımı, bu sabah (Perşembe) bu kente hareket etti.

Kafileyi Okul Öğretmen ve Öğrencileri Riva’dan uğurlarken başarı haberlerini bekleyeceklerini ifade ettiler. TFF Meral Celal Aras Spor Lisesi Futbol Takımı Kafilesinde Okul Müdürü Candar Keskin, Takım İdari Sorumlusu olarak Gültekin Kalaycıoğlu ve Takım Teknik Sorumlusu Murat Karakartal ile futbolcular yer almakta.

Okul Müdürü Keskin, yolculuk öncesinde yapmış olduğu açıklamada geçen seneki başarılar tekrarlama hedefi ile yola çıktıklarını söylerken, "Kadromuzda değişik spor kulüplerinin futbol takımlarında görev yapan yetenekli futbolcular yer almakta. Tabii ki hiçbir maç oynanmadan kazanılmıyor. Dolayısı ile Çanakkale’de çıkacağımız her maçta üst düzey konsantre ve motivasyonla mücadele edeceğiz" diye konuştu.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Çanakkale