Son 6 yılda Beykoz’da en başarılı takımıyız

  • 0
  • 4355
Son 6 yılda Beykoz’da en başarılı takımıyız
Son 6 yılda Beykoz’da en başarılı takımıyız

2023 - 24 Sezonunda İstanbul SAL’de grup maçları tamamlanırken Sal Klasman Grubuna çıkan 18 takım ve grupları da belli oldu.

Beykoz’u İstanbul SAL Klasman Grubunda temsil edecek tek takım olan Kavacıkspor'da heyecanlı bir süreç başladı.

Yeşil - Beyazlı ekipte Klasman Grubu maçları öncesinde ilk açıklama Kulüp Başkan Yardımcısı Ulaş Atbaşı’ndan geldi. Deneyimli Yönetici son 6 yıllık süreçte 4. kez Sal Klasman Grubu maçlarına kaldıkları için mutlu ve heyecanlı olduklarına atıfta bulunurken, "Süper Amatör Lig Klasman Grubunun havasını yakından bilen biriyiz. Geriye dönüp baktığımızda bu anlamda Beykoz İlçesinde en başarılı kulüp olduğumuz da ortada. Tabii ki 2 sezonluk TFF Bölgesel Amatör Lig deneyimimizi de hatırlatmak isterim. Beykoz İlçesini en iyi şekilde temsil etme gayretinde olacağız" diye konuştu.

9 - 10 Mart tarihlerinde başlayacak olan Sal Klasman Grubu maçları öncesinde takıma futbolcu takviyesinde bulunacaklarının altını çizen Ulaş Atbaşı, "Teknik kadromuzun belirlediği isimler üzerinde yoğunlaşmış durumdayız. İlk etapta 3 futbolcu kardeşimizin aramıza dahil olması an meselesi. Bu isimleri durum netleşince kamuoyu ile paylaşacağız. Yer aldığımız A Grupta bir birinden zorlu rakipler bizleri bekliyor olacak. Üst düzey maçlar yaşanacak gibi ve biz de alacağımız puanlar ile hedefimiz olan TFF Bölgesel Amatör Lige yeniden dönmek istiyoruz" ifadelerine yer verdi.

İstanbul SAL Klasman A Grubunda Kavacıkspor ile birlikte yer alan takımlar ise Sultangazispor, Leventspor, Küçükçekmece İdmanyurdu, Yeşilova Esnafspor, Galata, THY ve Beşyüzevler.

Spor Servisi

Beykoz’un spor lisesi İzmir’de galibiyetle başladı
Önceki Beykoz’un spor lisesi İzmir’de galibiyetle başladı
Beykoz'da husumetlisini kız arkadaşıyla kandırarak kaçırdı
Sonraki Beykoz'da husumetlisini kız arkadaşıyla kandırarak kaçırdı