Soğuksuspor yeni dönem için transferlere başladı

  • Güncelleme: 01.03.2015 22:19
  • Okunma: 8593 kez
  • Yorum: 0
Beykoz İlçesinde şampiyon olarak İstanbul 1. Amatör Ligi’ne çıkan tek takım olan Soğuksuspor'da transfer harekâtı hızlı başladı.
Soğuksuspor yeni dönem için transferlere başladı

İlk etapta iç transfer görüşmelerine başlayan yeşil-beyazlı ekibin transfer komitesi Ergün Yılmaz, Kadir Ülker, Ercan Armağan, Bahadır, Fırat Örs, Tarık Havuz ile anlaşma sağladı. Dış transfer için ilk görüşmelerin ardından Şilespor'dan Stoper Adem Şengüler, İstanbul Kemahspor'dan Sağ Açık Güven, Pendik Kavakpınarspor'dan Kaleci Kadir Yıldırım, Şile Yıldızspor'dan Stoper Cihan ve İstanbul Kastamonuspor'dan Sağ Bek Yunus Emre Ciğer ile anlaştı.


Soğuksuspor İstanbul 1.Amatör Liginde şampiyonluğa oynayacak bir kadro için çalışmalara hızlı başlarken A Takım önümüzdeki sezon da Antrenör Mustafa Ülker'e teslim edildi. Orhan Kılıç Futbol Şube Sorumlusu olarak göreve yoğun bir mesai ile başlarken, geçen sezon şampiyonluk kupasını kaldıran Takım Kaptanı Murat Şişli ise Genel Kaptanlığı üstlenecek, yardımcılığını ise Önal Sezer yapacak.

Soğuksuspor Futbol Şube Sorumlusu Orhan Kılıç 2014-15 sezonunda başarıdan başarıya koşacak bir takım kurmaya çalıştıklarını söylerken, "Transfer döneminde listemizde olan isimler ile görüşmelere başladık. Şampiyon takımımız bazı mevkilerde takviyelere başladık. İlk etapta 5 futbolcuyu Soğuksuspor takımına transfer ettik. İç transefer görüşmelerimizi de aynı anda başlattık ve 6 futbolcuyu kadromuzda tuttuk, bazı futbolcularımız ile yollarımız ayırdık. Soğuksuspor camiasını liglerde başarı ile temsil edecek bir ekip ortaya çıkacak, bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın " diye konuştu.

Spor Servisi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz