Soğuksuspor, üç yıl daha Aydınoğlu dedi

  • 0
  • 9535
Soğuksuspor, üç yıl daha Aydınoğlu dedi
Soğuksuspor, üç yıl daha Aydınoğlu dedi
Soğuksuspor, üç yıl daha Aydınoğlu dedi

İstanbul Süper Amatör Lig ekiplerinden Soğuksuspor Olağan Genel Kurulunu yaptı. Başkan yeniden Soğuksu Muhtarı Muammer Aydınoğlu oldu.

Soğuksuspor Kulübü Başkanı ve Soğuksu Mahalle Muhtarı Muammer Aydınoglu üç yıl için yeniden başkan seçildi.

Soğuksuspor Spor Kulübü Tesislerinde gerçekleşen ve yoğun bir katılımın olduğu kongre Saygı duruşu ve  İstiklal marşının okunmasıyla başladı.

Daha sonra Yönetim Kurulu Faaliyet raporu, Denetleme Kurulu Raporu ve Kesin hesap tablosu okundu. Kulübün gelirleri ve giderleri açıklandı. Okunan raporlar oybirliğiyle kabul edildi. Yönetim Kurulu aday asil ve yedek listeleri okundu. Denetleme Kurulu asil ve yedek listeleri okundu. Yönetim Kurulu listesi oy birliğiyle kabul edildi.

Kongreye Beykoz Belediyesi Başkan Yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu, BİSK Başkanı Asım Özdemir,Beykoz Muhtarlar Birliği Başkanı Hüseyin Hüsnü Kolcu, Beykoz'da faaliyet gösteren kulüplerin başkanları, yöneticileri ve Soğuksuspor kulübü taraftarları katıldı.

Kongrede Beykoz Belediyesi Başkan Yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu ve Soğuksuspor Kulübü Başkanı Muammer Aydınoğlu birer konuşma yaptı.

Muharrem Kaşıtoğlu konuşmasında Beykoz kulüplerinin hakemler tarafından mağdur edildiğini, Beykoz kulüplerinin lobi anlamında sıkıntı yaşadığını, kulüplerin birlik ve beraberlik içerisinde hareket etmesi gerektiğini belirtti. Soğuksuspor'un Süper Amatör Ligde ilk yılında başarılı bir sezon geçirdiğini gelecek yıllarda çok daha başarılı olacağına inandığını dile getirdi.

Kaşıtoğlu ayrıca Soğuksuspor kulübüne üzeri kapalı bir tesis yapacaklarını belirterek sözlerine son verdi.

Soğuksuspor Kulübü Başkanı Muammer Aydınoğlu'da konuşmasında kongreye katılan herkese teşekkür etti.

Spora ve sporcuya kulübünün verdiği değerden bahseden Muammer Aydınoğlu, "Bir çocuğun gülümsemesi ve mücadele etmesi parayla alınamayacak bir güzelliktir. Soğuksuspor Kulübü olarak spora ve sporcuya hizmet etmeye devam edeceğiz.Çok daha başarılı bir Soğuksuspor için çalışacağız" diyerek sözlerine son verdi.

Olağan Genel Kurul dilek ve temennilerle kapandı.

Yönetim Kurulu ise şu isimlerden oluştu:

-Muammer Aydınoğlu
-Mahmut Zahid Çelikbilek
-Emrah Karaca
-Murat Şişli
-Ayhan Tosun
-Ömer Gökdemir
-Zafer Pehlivan
-Selçuk Ülker
-Mehmet Bilir
-Metin Yıldız
-Olcay Gökçek

Spor Servisi

Paşabahçespor gol oldu yağdı: 4-1
Önceki Paşabahçespor gol oldu yağdı: 4-1
Beykoz 1908’de haftanın son çalışması baklava ile yapıldı
Sonraki Beykoz 1908’de haftanın son çalışması baklava ile yapıldı
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz