Spor

Soğuksuspor transferde dolu dizgin

Soğuksuspor transferde dolu dizgin
06.07.2018 16:48
| | |
2671

Beykoz'un İstanbul Süper Amatör Ligdeki temsilcilerinden Soğuksuspor transfer dönemini dolu dolu geçiriyor.

Aynı zamanda Mahalle Muhtarı da olan Muammer Aydınoğlu'nun Kulüp Başkanlığını yaptığı Yeşil-Beyazlı ekip iç transferde yıllardır kadrolarında bulunan isimlerin yanı sıra dış transferde de atağa kalkıp peş peşe imzaları attırmaya başladı.

Adem Kaptan ve tayfalarından imzalar peş peşe geldi

Yeşil-Siyahlı ekipte uzun yıllar yer alan, adı adeta kulübü ile özdeşleşen isimlerden Kaptan Adem Şengüler ile yapılan görüşme olumlu neticelendi.

Takım Genel Kaptanı Murat Şişli ile anlaşmanın netleşmesinin ardından birlikte açıklama yapan Kaptan Adem, "Soğuksuspor benim adeta ikinci ailem oldu. Uzun yıllardır görev yaptığım takımımın ile şampiyonluk sevinçleri yaşadık. Burada çok güzel arkadaşlık var, yöneticilerimiz samimi içten insanlar. Bu güzelliğe ben de attığım imza ile katkıda bulunduğum için mutluyum, gerek şahsım, gerekse de kulübüm için hayırlı olsun" diye konuştu.

Soğuksuspor Genel Kaptanı Murat Şişli ise yapmış olduğu açıklamada, "Kaptanımız ile aramızda sıkı bir gönül bağı var. Kulübümüze bu güne kadar fazlası ile katkıda bulunan Adem Kardeşimiz ile yeni sezon için de anlaşma sağladık. Dolayısı ile rotamızı belirleyip bir kez daha kendisine teslim edeceğiz. Soğuksuspor camiamız için hayırlı-uğurlu olsun diyorum" şeklinde konuştu.

Aliş ve Ergün Yılmaz takımlarında kaldı

İç transfer görüşmeleri kapsamında masaya oturulan Ergün Yılmaz ve Aliş Yılmaz ile karşılıklı düşüncelerin sunulmasının ardından 2018-19 sezonu için başarılı futbolcular ile anlaşma sağlandı.

Kulüp Genel Kaptanı Murat Şişli, iç transfer görüşmelerinde futbolcularını kulüpte tutma niyetinde olduklarını söylerken, "Nitekim bunun gereğini art arda yaptığımız anlaşmalar ile tescillemiş olduk. Aliş ve Ergün kardeşlerimizin kulübümüze bu güne kadar yapmış olduğu katkılar ortada. Yaşanan şampiyonluklarda pay sahibi isimlerin başında gelmekteydiler. Soğuksuspor ile yeni hedefler yelken açtığımız bu sezon kendilerinden fazlası ile istifade edeceğimize inancımız tamdır" diye konuştular.

Aliş Yılmaz ile Ergün Yılmaz yaptıkları ortak açıklamada Soğuksuspor Kulübünün kendileri için öneminin büyük olduğunu söylerlerken, "Yeni sezon için bizlere yapılan tüm teklifler için teşekkür ederiz, ancak tercihimiz gönülden sevdiğimiz Soğuksuspor oldu. Bir kez daha yeşil-siyahlı formayı giyecek olmanın heyecanını fazlası ile yaşamaktayız" dediler.

Her iki isim de daha sonra kendileri ile aynı gün anlaşmaya varılan Takım Kaptanları Adem Şengüler ile birlikte objektiflere imzalarını attılar.

Yusuf Kayalar'ı Soğuksuspor kaptı!

Beykoz'un İstanbul Süper Amatör Ligdeki temsilcilerinden olan Soğuksuspor, dış transferde de oldukça hareketli günler yaşamaya devam ediyor. Yeşil-Siyahlı ekip bu kapsamda masaya oturduğu futbolcularla karşılıklı tekliflerini sundu.

Forvet hattına yetenekli bir isim arayışlarında olan Beykoz ekibi sonunda aradığı ismi buldu. Başarılı oyuncu daha önce de Soğuksuspor’un listesinde olmuş hatta kulüp ile ilk etapta anlaşma sağladığı bilgisi kamuoyuna düşmüştü.

1992 Doğumlu forvet oyuncusu kendisine yapılan teklife "Evet" derken, Takım Genel Kaptanı Murat Şişli’nin de katıldığı tören ile imzasını attı.

Futbola Şile Yıldızspor altyapısında başlayan Yusuf Kayalar daha sonra sırası ile İncirlibostanspor, Ataşehir Doğuşspor, Özkaracaahmetspor, Üsküdar Anadolu, Bağcılar Güneşlispor, Üsküdar Anadolu kulüplerinde forma giydikten sonra Çubukluspor takımı ile anlaşmıştı. Ardından Giresun Görelespor’a transfer olan Kayalar, tekrar Çubukluspor’a dönüş yaptıktan sonra bu kez bir başka Beykoz ekibi olan Beykoz 1908 Saflarına dahil olmuştu.

Yetenekli forvet geçen sezonu ise Samsun Veziköprü Belediyespor Takımında geçirmişti.

Soğuksuspor Genel Kaptanı Murat Şişli, forvet hattı için aradıkları isimlerde bekledikleri özelliklerin Yusuf Kayalar’da bulunduğunu söylerken, "Yusuf ile yaptığımız görüşmeden olumlu ayrılınca anlaşma sağlamış olduk. Bize güç katacak bir oyuncu. Her iki taraf için de hayırlı olsun" dileklerinde bulundu.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haberleri, İstanbul Süper Amatör Lig, Soğuksuspor, Transfer, Muammer Aydınoğlu, Adem Şengüler, Murat Şişli, Aliş Yılmaz, Yusuf Kayalar

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"