Spor

Soğuksuspor Kastamonu’da enerji depoluyor

Soğuksuspor Kastamonu’da enerji depoluyor
11.08.2015 16:35
| | |
6531

İstanbul Süper Amatör Ligi Beykoz Temsilcileirnden Soğuksuspor Kastamonu'nun Araç ilçesinde sıkı bir kamp dönemi yaşıyor.

Yeşil-Beyazlı ekip Teknik Sorumlusu Mustafa Ülker yönetiminde Kastamonu Araç İlçe Stadında yaptığı çalışmalarda bol oksijenli bir ortamda hem enerji depoluyor, hem de toplu çalışmalarda bu sezon ortaya koyacağı taktiksel varyasyonları deniyor.

Soğuksuspor Teknik Sorumlusu Mustafa Ülker yaptığı açıklamada, "Burada güzel bir ortam bulduk. İlk kez bir kamp ortamında olmak takım üzerinde çok olumlu yansımaları da beraberinde getirmekte. 26 kişilik futbolcu kadromuzla günde çift idman gerçekleştirmekteyiz. Sabah 9 ve Akşam üzeri 17.00 de Araç İlçe Stadına gelip belli bir plan dahilinde antrenmanlarımızı tatbik ediyoruz" diye konuştu.

Soğuksuspor Kulübü Başkanı Orhan Kılıç ise Yönetim olarak iyi bir kadro kurduklarını söylerken, "Teknik Sorumlumuz Mustafa Ülker Hocamızın listesinde bulunan tüm futbolcuları kadroya dahil etmeye çalıştık. Takımda şu anda çok iyi bir hava var. Şampiyonluk hedefi ile sezona gireceğiz. Soğuksuspor taraftarları da inanıyorum ki takımlarına bu sezon daha da fazla destek olacak. Tribünleri ile de  örnek bir kulüp olmak istiyoruz" diye konuştu.

Soğuksuspor'un Kastamonu-Araç Kampı 19 Ağustos'ta sona erecek. Yeşil-Beyazlı ekip kamp süresince hazırlık maçı da yapacak.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Soğuksu Spor Kulübü, Soğuksuspor, Kamp, İdman, Orhan Kılıç, Başkan, Mustafa Ülker, Kastamonu, Araç

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"