Spor

Soğuksuspor idmanında kemik sesleri

Soğuksuspor idmanında kemik sesleri
12.08.2016 10:21
| | |
2697

İstanbul Süper Amatör Lig Beykoz temsilcilerinden Soğuksuspor yeni sezon hazırlıklarını kendi sahasında yaptığı çalışmayla sürdürdü.

Antrenör Kadir Gemici yönetiminde yapılan antrenmana 26 oyuncu katıldı. Antrenmanı Kulüp Başkanı Muammer Aydınoğlu ile Yönetim Kurulu Üyeleri Emrah Karaca ve Selçuk Ülker'de takip etti.

ikili, üçlü ve dörtlü gruplar halinde yapılan düz koşuyla başlayan antrenman, daha sonra ısınma hareketleriyle devam etti.

Topla yapılan kuvvet ve dayanıklılık çalışmasının ardından, birebir mücadele hücum ve savunma çalışması, ikiye iki mücadele  hücum ve savunma çalışması, dörde dört hücum ve savunma çalışması, altıya altı hücum ve savunma çalışması ile antrenman sona erdi.

Antrenman 1.5 saat sürdü. Üst düzey mücadelelerin olduğu kemik seslerinin geldiği bir çalışma oldu. Antrenman boyunca  oyuncuların son derece hırslı olduğu, takım olma yolunda büyük bir aşama kaydettiği, birbirleriyle iyi anlaştığı görüldü. Özellikle hücum oyuncularının son derece başarılı olduğu bir antrenman yaşandı.

Genç oyuncuların hocalarının gözüne girebilmek ve kadroda yer bulabilmek için büyük bir efor sarf ettiği gözden kaçmazken, kalecilerin birebir pozisyonlarda son derece başarılı kurtarışlara imza atması dikkati çekti.

İdman sonunda Kadir Gemici'nin oldukça memnun olduğu gözlendi.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Soğuksuspor, İdman

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"