Spor

Soğuksuspor, Emre Tosun'u kadrosuna dahil etti

Soğuksuspor, Emre Tosun'u kadrosuna dahil etti
29.08.2018 15:19
| | |
2671

Soğuksuspor'da, 2018-19 Sezonu ilk maçı için geri sayım başlarken, son derece önemli bir transfere imza atarak mesaj verdi.

2016-17 Sezonunda Paşabahçespor forması da giyen 1995 Doğumlu Emre Tosun Kulüp Merkezinde düzenlenen imza töreni ile resmen Beykoz Ekibi ile anlşamasını tescillemiş oldu.

Futbola 2009 Yılında Avcılar Belediyespor Altyapısında başlayan Emre Tosun, 5 sezon çeşitli yaş grubu takımlarında forma giydikten sonra İstanbul dışına ilk transferini Çanakkale Takımı olan Bigaspor ile yaptı. Ardından Çanakkalespor’a geçiş yapan yetenekli ismin bir sonraki durağı ise Afyon’un BAl Ligi ekibi İscehisarspor oldu.

Bir sezon sonra İstanbul’a Paşabahçespor ile dönen başarılı isim Yeşil-Kırmızlı ekipte sezonun en başarılı, en çalışkan sporcusu olarak dikkatleri ve alkışları fazlası ile almasını bildi. Emre Tosun’un Paşabahçespor’dan sonraki durağı ise Kuştepespor olurken, 2017-18 Sezonunda ise rotası İzmir’in yılların takımı İzmirspor oldu.

” Paşabahçespor’dan sonra Beykoz İlçesine ikinci kez Soğuksuspor ile gelmekten mutluyum. Burada iyi bir kadro var ve ben buna katkıda bulunacağıma eminim. Soğuksuspor camiasının futbolu ne kadar sevdiğini, ne kadar ateşli taraftarları olduğunu biliyorum. Her iki taraf için de anlaşmamız hayırlı olsun ” diye konuşan Tosun, antrenmanlarına başladı.

Soğuksuspor Genel Kaptanı Murat Şişli ise takıma iyi bir transfer yaptıkları düşüncesinde olduğunu söylerken, ” Emre kardeşimizi Paşabahçespr’daki futbolu ile biliyorduk. Gerçekten de her sezon üstüne koyan bir futbolcu profili çizmekte. Soğuksuspor Takımına da kısa sürede uyum sağlayacaktır. Hayırlı olmasını diliyorum ” şeklinde konuştu.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Kulübü, Soğuksuspor

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"