Soğuksuspor deplasmanda kazandı: 1-2

  • 0
  • 5311

İstanbul Süper Amatör Lig 3.Grubunda ilk iki mücadelesi yapan Soğuksuspor, Çapasapor deplasmanından 2-1’lik galibiyet ile ayrıldı.

Yeşil-Beyazlı ekip aldığı bu galibiyet ile mücadeleden yılmayacağını ve son ana kadar yarışı devam ettireceğinin mesajını bu kez Namık Sevik Stadından vermiş oldu.

Yeşil-Beyazlılar maçta ilk yarıda yediği gol ile 1-0 geriye düşse de maçı bırakmadı ve özellikle ikinci yarı ile birlikte ataklarını sıklaştırdı. Beklediği golü 60.Dakikada Yetenekli Forveti Ergün Yılmaz ile bulan Beykoz ekibi bu andan sonra galibiyet amacı ile yüklendikçe yüklendi.

Oyuna sonradan dahil olan isimlerden Selçuk Kurt ile 85.Dakikada gelen gol Soğuksuspor’u 2-1’lik galibiyet ile yarıştı tutan gol oldu.

Gökhan Baladin Yönetimindeki Soğuksuspor karşılaşmaya Kalede Aykut Dumaç-M.Ali Kaya-İbrahim Kıran ( Selçuk Kurt )-Eren Sarıkaya-Adem Şengüler-Mehmet Özdemir-Oğuzhan Temel-Ergün Yılmaz-İshak Saruhan-İshak Kuş ve Furkan Samet Seven’den oluşan bir 11 ile çıktı.

Yedek Kulübesinde başlayan isimler ise Tayfun Akbaş-Turgay Durgun-Selçuk Kurt-Mertcan Tüfekçi-Alican Karadeniz-Aliş Yılmaz ve Okan Bebek idi.

Spor Servisi

Emine Erdoğan, Puşide Projesi için Beykoz'a geldi
Önceki Emine Erdoğan, Puşide Projesi için Beykoz'a geldi
Beykoz 1908’de haftanın son çalışması baklava ile yapıldı
Sonraki Beykoz 1908’de haftanın son çalışması baklava ile yapıldı
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz