Soğuksuspor’da yeni sezon idmanları başladı

  • 0
  • 6877

İstanbul SAL, Beykoz temsilcilerinden Soğuksuspor sezonun ilk çalışmasını Teknik Sorumlu Kadir Gemici’nin yönetiminde gerçekleştirdi.

Çalışmada izinli olanlar dışında eski yeni tüm sporcular hazır bulundu.

Soğuksuspor Tesislerindeki ilk antrenmanın ardından Yeşil-Siyahlı Ekibin Kulüp Başkanı Muammer Aydınoğlu Dost Beykoz'a yaptığı açıklamada, “öncelikle 2018-19 Sezonunun Beykoz İlçemizin Tüm amatör Spor Kulüplerine, futbolcularına, teknik kadro ve yönetimlerine hayırlı-uğurlu olmasını temennilerimizi iletmek isterim. Bu sezon kadromuzu önemli ölçüde muhafaza edip, daha önceki sezonlarda da formamızı giymiş isimler ile yola çıkıyoruz. Kadir Gemici Hocamız ile yeni hedeflere yelken açtık. Allah çıkmış olduğumuz bu yolda bizlere muvaffak eylesin” diye konuştu.

Soğuksuspor Takımı Genel Kaptanı Murat Şişli ise yaptığı açıklamada, “Geçmiş yıllardan bir hayli tecrübe kazandık. Geçen sezon Klasman Grubu şansımızın nasıl elimizden alındığını yaşayarak gördük. İnşallah bu sezon hedeflediğimiz noktaya geleceğiz. Bizlere güvenen bizim de kendilerine güvendiğimiz isimler ile yola çıktık. İlk çalışmamızı gerçekleştirdik. İlk antrenmanda 7-8 oyuncumuz hazır değildi. Önümüzdeki haftadan itibaren tam kadro antrenmanlarımız devam edecek. Kadir Gemici Hocamız ve futbolcu kardeşlerimize başarılar diliyoruz, Allah bizleri mahcup etmesin diyoruz ” şeklinde konuştu.

Spor Servisi

 

Beykoz’da imar problemi yok gibi bir şey!
Önceki Beykoz’da imar problemi yok gibi bir şey!
Mütevazı kadromuzla Beykoz’un gururu olduk
Sonraki Mütevazı kadromuzla Beykoz’un gururu olduk