Soğuksuspor’da transfer dönemi hızlı gidiyor

  • Güncelleme: 08.07.2016 16:55
  • Okunma: 5371 kez
  • Yorum: 0
İstanbul Süper Amatör Ligi Beykoz temsilcilerinden Soğuksuspor ardı ardına yaptığı transferlerle göz dolduruyor...
Soğuksuspor’da transfer dönemi hızlı gidiyor

3 günlük bayram tatilinin ardından; iç transferde 8, dış transferde ise 3 oyuncuyla sözleşme imzalayan Soğuksuspor, yeni sezonda BAL ligi iddialı mesajlar verdi.

İç transferde; Ergun Yılmaz, Aliş Yılmaz, Ercan Armağan, Oğuzhan Baykan, Fırat Örs, Mehmet Ali Kaya, Cihan Akbulut ve Bahadır Yaydan’a imza attıran Soğuksuspor dış transferde de Ortaköyspor’dan İshak Sarıhan, BAL ekiplerinden Görelespor’dan Yusuf Kayalar ve Beykoz 1908’den Kayhan Cephe ile sözleşme imzaladı.

Yeşil Beyazlı kulüp dış transferde 5-6  oyuncuyla daha anlaşmaya çok yaklaşmış durumda. Bu oyuncularla arada küçük pürüzlerin kaldığını belirten Soğuksuspor kulübü yetkilileri birkaç güne kadar bu oyunculara da imza attırmak istediklerini, yeni sezondaki hedeflerinin mutlak surette  BAL’e çıkmak olduğunu kaydettiler.

Soğuksu Spor Yöneticileri, barılı bir sezon geçirmek adına hiçbir fedakarlıktan kaçınmadıklarını, bundan sonra da kaçınmayacaklarını söylediler.

Teknik Direktör Kadir Gemici’nin isteği doğrultusunda bundan sonrada transferlere devam edeceklerini söyleyen kulüp  yetkilileri  yapacakları çalışmalarla yeni sezona en iyi şekilde hazırlanıp sezon sonunda Bölgesel Amatör Lig bileti alan takımlardan biri olacaklarına inandıklarını ifade ettiler.

Sezon bitiminde yapılan Genel Kurul’da, Soğuksu Mahallesi Muhtarı  Muammer Aydınoğlu’nun kulüp başkanlığına seçilmesiyle birlikte büyük hedefler belirleyen ve bu hedefler doğrultusunda takımın başına Çubukluspor takımıyla Süper Amatör Lig’e çıkma başarısı gösteren Kadir Gemici getirilmişti.

Soğuksu Spor Kulübü, Başkan Muammer Aydınoğlu ve Yönetim Kurulu’nun seçim sonrasında koyduğu BAL hedefi yolunda yaptığı transferlerle hem gücüne güç kattı, hem de sezon öncesi rakiplerine gözdağı verdi.

Yeni sezon öncesinde transferde büyük bir ses getiren ve tüm futbol camiasının dikkatlerini üzerine çekmeyi başaran Beykoz ekibinin sezon sonunda nasıl bir derece alacağı amatör futbol camiası tarafından büyük bir merakla bekleniyor.

Spor Servisi

 

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz