Soğuksuspor’da sakat futbolcular düşündürüyor

  • 03.12.2021 14:37
  • Güncelleme: 03.12.2021 14:40
  • Okunma: 1321 kez
  • Yorum: 0
İstanbul SAL 2. Grubuna dahil karşılaşmada Cumartesi Günü Bayrampaşa Teknik ile karşı karşıya gelecek olan Soğuksuspor'da antrenmanlar devam ediyor.
Soğuksuspor’da sakat futbolcular düşündürüyor

Yeşil-Beyazlı ekip kendi tesislerinde gerçekleşen çalışmaları ile zorlu maça hazır hale gelme düşüncesinde... Beykoz temsilcisinde sakatlıklar ise can sıkmaya devam ediyor.

Beykoz Temsilcisinde Genel Kaptan Murat Şişli ummadıkları puan kayıpları yaşadıklarına dikkatleri çekerken, "Biz her maçımızda rakibimiz kim olursa olsun gol için yüklenen bir takımız. Tabii ki bu arada geciken goller nedeni ile de çabuk strese giriyoruz, bu da bize puan kayıpları olarak dönmekte. Geride kalan hafta sonunda gerçekten de çok zorlu bir rakip ile oynadık. 3 puan ile ayrılmak güzeldi ancak Kalecimiz Hayrullah'ın Kırmızı Kart görmesi İnşallah bizi sıkıntıya sokmaz. Cumartesi günü bu sezon çok farklı bir kimliğe bürüne  bir rakibiz  ile mücadeleye çıkacağız. Namağlup Lider durumda olan bir rakibe karşı oynamak bizi kontrolü futbola yönlendirecek gibi" diye konuştu.

Soğuksuspor Antrenörü Kadir Gemici ise yaptığı değerlendirmede , "Doğrusu söylemek istersem Denizköşkler maçının galibiyetine bile sevinemedik desem yeri... Zaten sakatlıklar nedeni ile kadro kurmakta zorlanmakta iken bu sıkıntılara birde Yetenekli Kalecimiz Hayrullah'ın gördüğü Kırmızı Karttan gelen cezası da eklenince bu sıkıntılar daha da büyüdü. Kaptan Aliş, Soner, Kubilay ve Metehan'da sakatlık problemleri bulunmakta. Kadro kurmakta zorladığımız bir anda zorlu bir rakip ile maça çıkacağız. Rakibimizin iyi bir kadroya sahip olduğunu biliyoruz ancak biz de mücadeleye çıkarak tüm gücümüzü sahaya yansıtma düşüncesinde olacağız" dedi.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Soğuksurspor