Spor

Soğuksuspor'da neşeli günler hakim

Soğuksuspor'da neşeli günler hakim
11.09.2018 18:11
| | |
3603

İstanbul Süper Amatör Lig 5.Grubundaki ilk maçından deplasman galibiyeti ile dönen Soğuksuspor’da sevinç yaşanıyor.

Beykoz temsilcisi Albayrak Sahası'nda konuk olduğu Albayrakspor maçından almış olduğu 2-1’lik galibiyetin ardından grubunda haftayı lider tamamladı.

Soğuksuspor Teknik Sorumlusu Kadir Gemici Dost Beykoz'a bir değerlendirmede bulundu, "Son hazırlık maçımızı Derince Belediyespor ile doğal çim sahada oynamanın avantajlarını gördük. Müsabakanın ilk devresinde kontrol bizdeydi, nitekim beklediğimiz golü de bulduk ve öne geçtik. İkinci yarının başında mutlak iki gol pozisyonunu kaçırdıktan sonra kördüğümüz kırmızı kart neticesinde sahada 10 kişi kaldık. Bu kartın ardından kısa bir duraklama anları yaşadık ve sonrasında golü de kalemizde gördük. Golden sonra cesaretle ataklara çıkıp pozisyonlarda bulduk ve kazandığımız penaltı golü ile de tekrar öne geçtik. Maç sonlarını oynamayı iyi bilen tecrübeli oyuncularımız kalan dakikalarda kontrolün bizde olmasını sağladı. Sezona galibiyet ile başlamak güzel" diye konuştu.

Beykoz temsilcisinin Antrenörü değerlendirmelerinin devamında ise şu ifadelere yer verdi:

"Maç öncesin de üç cezalı oyuncumuz vardı. Şimdi aralarına bu maçta kırmızı kart gören Hakan da eklendi. Hafta sonundaki maçımıza dört cezalı oyuncumuz ile çıkacağız. Maçları tek tek düşünüyoruz, grubumuz sert ve her maçı final havasında oymalıyız. Bu akşam haftanın ilk idmanımızla birlikte Başakşehir maçı hazırlıklarına başladık. İçeride oynayacağımız bu maçımızı geçen sezondan halan cezamız nedeniyle tarafsız sahada oynayacağız. Taraftarlarımızın desteğini maç nereye verilirse verilsin bekliyoruz."

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Soğuksuspor, Süper Amatör Lig, Kadir Gemici, Antrenman, Değerlendirme

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"