Soğuksuspor’da Mustafa Ülker dönemi

  • Güncelleme: 15.08.2019 20:59
  • Okunma: 3653 kez
  • Yorum: 0
İstanbul Süper Amatör Liginin Beykoz temsilcilerinden olan Soğuksuspor, takımı Mustafa Ülker’e emanet etti.
Soğuksuspor’da Mustafa Ülker dönemi

Yeşil-Beyazlı ekipte şampiyonluk yaşamış ve de yaşatmış bir isim olan Ülker, Kulüp Başkanı Muammer Aydınoğlu ve Transfer Komitesi ile yaptığı görüşmeden olumlu ayrılınca aynı zamanda kendi mahallesinin de kulübünün takımına geri dönmüş oldu.

Daha öncede yeşil beyazlı ekipte çalışan 1958 doğumlu teknik adam sonrasında Beykoz 1908 ve Beykoz Çavuşbaşıspor kulüplerinde de görev yapmıştı. Mustafa Ülker’in yardımcılığını daha önce Beykoz 1908 kulübünde birlikte çalıştığı Mehmet Aydın yapacak.

Mustafa Ülker, anlaşma sağlanmasının ardından yapmış olduğu açıklamada Soğuksuspor’a yeniden dönmekten mutlu olduğunu söylerken, “Yeni sezonda da ilçemizi en iyi şekilde temsil etme yolunda gayret sarf edeceğiz. Kadromuzu oluşturup, lig başlayana kadar antrenman ve hazırlık maçları ile yoğun bir çalışma içinde olacağız” diye konuştu.

Soğuksuspor Kulüp Başkanı Muammer Aydınoğlu bir kez daha Mustafa Ülker ile çalışacak olmaktan dolayı sevinçli olduklarını ifade ederken, “Mustafa Hocamız ile başarılı sezonlar geçirdik. Kendisi içimizden biri, mahallemiz sakini ve kulüp yönetim anlayışımızı çok iyi biliyor. Her iki taraf için de hayırlı olsun. En kısa zamanda kadromuzu oluşturmaya başlayacağız” diye konuştu.

Spor Servisi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz