Spor

Soğuksuspor'da dört maçlık alarm verildi

Soğuksuspor'da dört maçlık alarm verildi
29.12.2017 11:43
| | |
4557

Beykoz'da Klasman Grubu'na kalma başarısı gösteren Mesudiyespor'un ardından 2. takım olma niyetindeki Soğuksu'da, kalan 4 haftalık periyot için alarm verildi.

Asıl mücadele ise grup ikinciliği için yaşanmakta. Aralarında Soğuksuspor’un da olduğu 3 takım bundan sonraki maçlarında hem galibiyet kovalayacak hem de rakiplerinden gelecek skorlara kulak kabartacak. Grupta ikinci sırada yer alan 34 Puanlı Arnavutköy Belediyespor’un bir haftayı Bay olarak maç yapmadan geçecek olması, üçüncü sıradaki 32 Puanlı Beyoğlu Yeniçarşıspor ve 4.Sırada aynı puanla yer alan Soğuksuspor’ubiraz daha avantajlı kılmakta.

Beykoz ekibi hafta sonunda Cumartesi Günü Paşabahçe Stadında düşme hattının hemen üstünde yer alan Yıldırbosnaspor’u konuk edecek. Bayrampaşa ekibi son haftalara rahat girebilmek için maça büyük önem vermekte, çünkü onlarında bir hafta Bay geçeceği gerçeği kabusu olmuş durumda.

Soğuksupor’da bu önemli maçın hazırlıkları yapılan son çalışma ile tamamlandı. Yeşil-Beyazlı ekipte Genel Kaptan Murat Şişli Dost Beykoz'a yaptığı açıklamada, "Bu maçın önemi ortada, biz evimizde daha etkili futbol sergileyen bir takımız. Futbolcu kardeşlerimiz yarınki ( Cumartesi ) karşılaşmada varını yoğunu ortaya koyacaktır. Bu andan sonra da zaten puan kaybetme lüksümüz olamaz. Soğuksuspor’a gönül veren, Soğuksuspor mahalle sakinlerimizi maçımızda görmek istiyoruz ” şeklinde konuştu.

Spor Servisi

 

Anahtar Kelimeler: Soğuksuspor, Klasman Grubu, İstanbul SAL

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"