Spor

Soğuksuspor'da Beşyüzevler heyecanı

Soğuksuspor'da Beşyüzevler heyecanı
08.11.2017 08:34
| | |
3293

İstanbul SAL 3. Grubunda mücadele eden Soğuksu'da geçen hafta sonunda yaşanan puan kaybı moralleri bozmuştu.

Grupta ilk iki için müthiş bir mücadele yaşanırken her hafta değişen dengeler takımların pozisyonlarını da etkiliyor.

Süper Amatör Lig 3. Grubunda hafta sonunda oynanan müsabakaların ardından Lider Beşyüzevlerspor’un 23 puanı var. Soğuksuspor’un haftayı beraberlikle kapatmasıyla ortaya çıkan durumdan fazlasıyla yararlanan Arnavutköy Belediyespor, Beykoz temsilcisini geçerek 20 puanla ikinci sıraya yerleşti. Soğuksuspor’un ise 19 puanı var.

Soğuksuspor Genel Kaptanı Murat Şişli Dost Beykoz'a yaptığı açıklamada geride kalan hafta Dolayobaspor ile oynadıkları ve 1-1 tamamlanan müsabakada 2 puan kaybettiklerini dolayısı ile üzüntü yaşadıklarını söylerken, "Uzun lig maratonunda her ne kadar puan kayıplarını yaşamak her zaman olası iken, maçın uzatma anlarında rakibimizden yediğimiz gol ile bıraktığımız 2 puan bizi ziyadesi ile üzdü. Ancak bu tür kayıplara takılıp kalmak da doğru değil çünkü hafta sonunda son derece önemli bir maça çıkacağız. Grup Lideri Beşyüzevlerspor’u Paşabahçe Stadında konuk edeceğiz. Yani sezonun en önemli karşılaşmalarından birini yaşayacağız. Bu maçın hazırlıklarına başladık. Takımda moral-motivasyon olarak üst seviyelere çıkmaya başladık, bu maç saatine kadar da zirve yapacaktır. ” diye konuştu.

Zor maçların takımı olduklarını anlatan Genel Kaptan Murat Şişli, "Süper Amatör Lige çıktığımızdan bu yana nice zorlu maçlardan alnımızın akı ile çıkmasını bildik. Hafta sonunda Beşyüzevlerspor’u konuk edeceğiz. Bu maçtan alacağımız bir galibiyet altın değerinde olacak. Beykozlu futbolseverler bu tür büyük maçlarda tribünlerden bu güne değin bizlere destek verdi, bu maçta da Soğuksusporlu kardeşleri ile yan, yan maçı izleyip desteklerini esirgemeyecekti, bundan hiç şüphem yok." dedi.

Murat Şişli, 2 hafta öncesinde zirve yarışı yapan Arnavutköy Belediyespor maçında nasıl sabırla, telaşa girmeden son düdüğe kadar mücadele üst düzeyde devam etmiş isek bu maçta da son düdük çalıncaya değin o anki skor ne olursa olsun maçtan kopmayacağız. ” ifadelerine yer verdi.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Soğuksuspor, Murat Şişli

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"