Soğuksuspor camiasından destek bekliyor

  • 10.10.2019 20:41
  • Güncelleme: 10.10.2019 20:43
  • Okunma: 2803 kez
  • Yorum: 0
İstanbul SAL Beykoz İlçe Takımları içinde Kavacıkspor ile birlikte ilk iki maçından galibiyet ile ayrılan Soğuksuspor’da yüzler gülüyor.
Soğuksuspor camiasından destek bekliyor

Mustafa Ülker Yönetiminde Lige yepyeni bir proje ile giren Soğuksuspor’da yaşanan dezavantajlara karşın futbolcuların ortaya koyduğu performans camiada her türlü övgüye değer bulunmakta.

Güçlü takımların arasından sıyrılma başarısı gösteren Beykoz Ekibi en yakın takipçisi olan Çamlıcaspor’un 2 puan önünde liderlik koltuğunda oturmanın mutluluğunu yaşıyor.

Soğuksuspor Kulüp Başkanı ve aynı zamanda mahallenin muhtarı olan Muammer Aydınoğlu, futbolcularını 2 haftalık periyottaki başarılarından dolayı kutladığını ifade ederken, " İmkanlarımızı zorlayarak lige katılım sağladık. İnşallah gün geçtikçe daha iyi görüntüler sergileyeceğiz. Soğuksu Mahallesi sakinleri bu takıma sahip çıksın, desteğini esirgemesin. İnanın onlardan gelecek her türlü maddi manevi desteğe ihtiyacımız var." şeklinde konuştu.

Soğuksuspor Teknik Sorumlusu Mustafa Ülker takımda bazı eksikliklerin olduğunu bildiğini söylerken, Birkaç hafta içinde çok daha fazla mücadele eden, dinç, rakibine her alanda baskı kuran bir takım izlemeye başlayacağız. Biz bu sezon yaşadığımız dezavantajları baştan futbolcu kardeşlerimize söyledik ve – Bizimle birlikte bu mücadeleye var mısınız?- dedik. Sağ olsunlar her biri –varız– dedi. İnşallah bu başarılı tabloyu ileriki maçlara da fazlası ile taşırız.” diye konuştu.

 

Hafta sonunda oynadıkları Pazariçi Köprülüspor maçına ilişkin görüşlerini de açıklaya Ülker,Futbolcu kardeşlerim oldukça tempolu geçen maçı son ana kadar ciddiyetle yaşadı. Son anlarda aşırı efordan dolayı zorlanan oyuncularımız olsa da maçı galibiyetle kapamayı başardık. Bazı futbolcularım geçmiş sezonlardan kalan moral-motivasyon eksikliği, idman eksikliği yaşasa da her yaşadığımız maç ve antrenmanlar ile ile bunları aşmaya başladık. Ben her birini alınlarından öpüyor, teşekkür ediyorum” dedi.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Soğuksuspor, Mustafa Ülker

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz