Son Dakika

Soğuksuspor, Arnavutköy için alarm durumunda

  • 0
  • 6717

Yeşil-Beyazlı ekip Pazar Günü Bolluca Stadında oynanacak Arnavutköy Belediyespor müsabakasının hazırlıklarına devam etti.

Bu önemli karşılaşma için Soğuksu Meydanından otobüsler kaldırılacak.

Soğuksuspor Kulüp Başkanı ve Soğuksu Mahallesi Muhtarı Muammer Aydınoğlu bu sezon çok başarılı bir performans çizdiklerini söylerken, "Bazı maçlarımızda beklenmedik puan kayıpları yaşasak da son haftalar girerken avantajımız devam ediyor. Arnavutköy Belediyespor maçına büyük önem veriyoruz. Takım olarak maça hazırız diyebiliriz. Taraftarlarımız da maça destek için gelecekler. Onların katkısı bizlere ekstra bir güç verecektir"  dedi.

İstanbul Mesudiyespor’un ardından Süper Amatör Lig Klasman Grubuna çıkmayı çok istediklerini söyleyen Genel Kaptan Murat şişli ise futbolcularına büyük güven duymakta. Yıldırımbosnaspor maçından aldıkları 3 puan ile lige tutulduklarının altını çizen Şişli ise Dost Beykoz’a yaptığı açıklamada, "Futbolcu kardeşlerimiz bu sezon İnşallah yüzlerimizi güldürecek. Daha önceki açıklamalarımda da ifade ettiğim gibi çok dişli rakiplerden oluşan bir grupta mücadele ediyoruz. Her hafta dengeler değişmekte, sürpriz sonuçlar alınmakta. Hafta sonunda Arnavutköy Belediyespor ile çok zorlu geçmeye aday bir mücadele yaşayacağız. Rakibimiz için bu son şans anlamı da taşımakta, çünkü bir hafta maç yapmadan Bay geçecekler. Takımımızda sonucu değiştirecek birçok oyuncu var. Onlara güvenimiz tam" diye konuştu.

Spor Servisi

Beykoz amatörleri 6-11 Ocak 2018 maç programı
Önceki Beykoz amatörleri 6-11 Ocak 2018 maç programı
Beykoz’un Anadolu liglerindeki yüz akı Arif Arslan
Sonraki Beykoz’un Anadolu liglerindeki yüz akı Arif Arslan
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz