Spor

Soğuksuspor Arnavut Belediye'ye hazırlanıyor

Soğuksuspor Arnavut Belediye'ye hazırlanıyor
26.10.2017 10:51
| | |
3345

İstanbul SAL 3. Grubunda mücadele eden Soğuksuspor’da hafta sonunda oynanacak Arnavutköy Belediyespor maçı hazırlıkları sürüyor.

Grupta zirve yarışını etkileyecek nitelikteki bu önemli karşılaşma öncesinde 2. sırada olan Arnavutköy Belediyespor'un 17, Soğuksuspor'un ise 15 puanı var.

Ligdeki son maçında  Yıldırımbosnaspor ile karşılaşan yeşil-beyazlı ekipte  bu mağlubiyet hüzne sebep olmuştu.

Beykoz ekibi mağlubiyetin yanında maç boyunca tribünlerden gelen ağır küfür ve hakaretleri de sineye çekmek zorunda kalırken Kulüp Başkanı Muammer Aydınoğlu, “Bu tür davranışlar hiç de hoş değil. Bizim kimse ile bir alıp veremediğimiz yok ki…takım olarak çıkıp futbolumuzu oynuyoruz. İyi oynayınca galibiyeteler alıyoruz, kötü günümüzde isek mağlubiyet hüznü ya da puan kayıpları yaşıyoruz. Türk futbolunda en tepedeki ligden an alt yaş grubu maçlarına kadar küfür ve şiddetin yaşanması gerçekten de çok üzüntü verici bir hal aldı ” diye konuştu.

Başkan Aydınoğlu hafta sonunda konuk edecekleri Arnavutköy Belediyespor maçının tam anlamı ile bir derbi maçı niteliği taşıdığını söylerken, " Karşılaşmadan alacağımız bir galibiyet bizi zirve yarışında avantajlı kılacak. Bu nedenle tüm Beykozlu sporseverleri Paşabahçe Stadında takımımıza destek olmaya davet ediyorum " şeklinde konuştu.

Beykoz Temsilcisinin Genel Kaptanı Murat Şişli ise yaptığı açıklamada, ” Geçen hafta sonunda aldığımız  mağlubiyet bizim açımızdan hiç de iyi olmadı. Grupta zirve yarışında dengeler her hafta değişmekte, maç önceleri yapılan planlar, hedefler altüst olmakta. Şimdi bütün dikkatimizi Arnavutköy Belediyespor maçına verdik. Bu maç tabir caizse 6 puanlık bir maç özelliğine sahip ve biz iç saha avantajı ile maçtan galibiyetle ayrılmayı çok istiyoruz” şeklinde konuştu.

Soğuksuspor-Arnavutköy Belediyespor karşılaşması 29 Ekim Pazar Günü Saat 15.00'de Paşabahçe Stadında başlayacak.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Soğksuspor, Arnavut Belediyespor

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"