Spor

Soğuksuspor Araç kampını tamamladı

Soğuksuspor Araç kampını tamamladı
20.08.2015 19:43
| | |
3637

Beykoz İlçesinin İstanbul Süper Amatör Ligdeki temsilcisi olan Soğuksuspor Kastamonu, Araç Elik Otel’deki kampını tamamladı.

Yeşil-Beyazlı ekip kulüp tarihinde ilk kez gerçekleşen kamptan gayet enerjik bir dönüş yaparken futbolcular teknik kadronun gözüne girmeyi başardı. Özellikle takıma yeni dahil olan futbolcuların adaptasyon sürecini başarı ile tamamladıkları gözlemlendi.

Soğuksuspor Kulüp Başkanı Orhan Kılıç takım kampına yaptığı ziyaretin ardından ,” Son iki sezonunu 2 kademe atlayarak geçen ve Beykoz’un Süper Amatör Ligdeki takımları arasına dahil olan kulübümüz ilk etapta bu yeni ligde kalıcı olmayı hedeflemekte. Kadroya önemli takviyelerde bulunduk. Tüm futbolcu ve teknik kadromuz gibi bizler de yöneticiler olarak lig maçlarının başlamasını heyecanla bekliyoruz” diye konuştu.

Soğuksuspor Antrenörü Mustafa  Ülker ise yaptığı değerlendirmede, “Kamp süresince sıkı bir antrenman programı uyguladık. Bu çalışmaların karşılığını planladığımız iki maç ile görmek istedik. Kastamonu İl Özel İdare SK müsabakamız oldukça sert geçti ve hiç de arzu etmediğimiz şekilde yarım kaldı. Kampın son gününde Çankırı Belediye Gençlik ile maç yaptık ve bu müsabakadan 1-1 beraberlikle ayrıldık. Maçta futbolcularımın ortaya koyduğu tablo beni sevindirdi. Eksik yönlerimiz var mı var, ancak bunları lig maçları başlayıncaya değin ortadan kaldıracağımıza inanıyorum” şeklinde konuştu.

Spor Servisi / Kastamonu / Talip Ercan 

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Soğuksu Spor Kulübü, Kamp, Soğuksuspor, Kastamonu, Araç, Mustafa Ülker, Orhan Kılıç

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"