Spor

Soğuksu Spor’dan açıklama var

Soğuksu Spor’dan açıklama var
2014.08.11 00:00
| | |
7690

İstanbul 2.Amatör Ligi 16. Grubunun Lideri Soğuksuspor ile takipçisi Pendik Kavakpınar Spor arasında oluşan sekiz puanlık farkın avantajı devam ediyor.

Ligde son maçını hafta içinde Kavakpınar Sporile yapan ve golsüz neticelenen bu maçın ardından 11. maçında ilk kez puan kaybı yaşayanBeykoz temsilcisinin Kavakpınar Spor bir de tepkisi var. Yeşil - Beyazlı ekibin Antrenörü Mustafa Ülker yapmış olduğu açıklamada Paşabahçe Stadı’nda 0 -0 beraberlikle neticelenen maçın ardından yaşanan istenmedik görüntülerin faturasının sadece kendilerine yönelmesine neden olan Kavakpınar Spor açıklamalarına tepki gösterdi.

"Kimse yaşanan olayların körü körüne savunulması, karşı tarafın suçlanması yönünde olmamalı idi. Biz Kavakpınar Spor ile ilk yarıda deplasman da oynadığımız müsabakayı 2-1 kazandıktan sonra gerek maç içinde sahada, gerekse de maçın ardından yapılan hakaret ve tehditleri dile getirmedik. Hatta Paşabahçe Stadı’nda hafta içinde gerçekleşen müsabaka öncesinde sanal ortamda yapılan hakaretler ve tehditleri dikkate dahi almak istemesek de sonuçta kamuya açık, ulaşım imkânlarının kolay olduğu bu iletişim vasıtalarından yansıyan bu tür olumsuzluklar futbolcularımız da etkilendi. Maç içerisinde de rakip takımın bazı futbolcularının aşırı sertlikleri ortamın daha da fazla gerilmesine neden oldu. Sonuçta bizlerin de tasvip etmediği sıkıntılı bir durum ortaya çıktı. Hatta maçın ardından gelişen bu olayların ardından hakem üç futbolcumuzu kırmızı kartla cezalandırdığı bilgisini iletti. Doğrusu buna da anlam veremedik. Hangi ölçülere göre bu kararı aldı doğrusu merak etmeden duramıyoruz" şeklinde konuşan Mustafa Ülker, sözlerini şöyle sonlandırdı:

"Biz sadece oynadığımız futbolla anılmak istiyoruz, rakiplerimiz sanki aramızda yılların çekişmesi-rekabeti ve hıncı varmışçasına son maçlarda acımasızca tekmeler savurmakta, tahrik hareketlerinde bulunmakta. Oysa biz 2 sezon A Takım düzeyinde lige bile katılmadık. Yapmış olduğumuz açıklamayı Pendik Kavakpınar Antrenörünün medyada yer alan açıklamalarına istinaden yapma gereği duyduk. Bizim hiçbir kulüp ile bir sorunumuz yok ve de olamaz kamuoyunun bilmesini isteriz" dedi.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Açıklama, Amatör, Mustafa Ülker, Soğuksuspor, Beykoz

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"