Soğuksu Muhtarı kulüp başkanı oldu

  • 0
  • 9993
Soğuksu Muhtarı kulüp başkanı oldu
Soğuksu Muhtarı kulüp başkanı oldu
Soğuksu Muhtarı kulüp başkanı oldu
Soğuksu Muhtarı kulüp başkanı oldu

İstanbul Süper Amatör Ligi ekiplerinden Soğuksu Spor Kulübü Olağanüstü Genel Kurul yaparak yeni başkan ve yönetimini seçti.

İstanbul  Süper Amatör Ligi ekiplerinden Soğuksu Spor Kulübü Olağanüstü Genel  Kurul yaparak yeni başkan ve yönetimini seçti.

Soğuksu Spor Kulüp Tesisleri'nde yapılan Olağanüstü Genel Kurul'da Muammer Aydınoğlu, kulüp  başkanı seçilirken, Genel Kurul'a Beykoz Amatör Kulüpler Birliği Başkanı Asım Özdemir ve Paşabahçespor Kulübü Başkanı Coşkun Okur'da katıldı.

Saygı duruşu yapılarak açılan genel kurulda, yoklama yapılması, Divan Başkanlığı'nın teşkili, faaliyet raporunun okunması ve müzakeresi, Denetleme Kurulu'nun raporunun okunması ve müzakeresi yapıldı.

Devamında ise, Faaliyet ve Denetleme Kurulu raporlarının ibrası yapılırken, Tüzük değişikliğiyle; asil yönetim kurulu üyeliği 9’dan 11’e çıkarıldı.

Yapılan tüzük değişikliği, Olağanüstü Genel Kurul'un 3 yıldan 2 yıla indirilmesini e kapsadı. Daha sonrasında, Yönetim Kurulu asil ve yedek üyeleri, Denetleme Kurulu üyeliği seçimi yapılarak yeni yönetim kurulu belirlendi. Dilek ve temennilerin ardından Olağanüstü Genel Kurul sona erdi.

Yönetim Kurulu:

Muammer Aydınoğlu,

Mahmut Çelikbilek

Emrah Karaca

Murat Şişli

Güven Demirci

Erkan Özmen

Yılmaz Güzeci

Ali Rıza Avşar

Ömer Gökdemir

Ayhan Tosun

Adnan Türker

Spor Servisi

Beykoz baskette seriye devam etti
Önceki Beykoz baskette seriye devam etti
Beykoz’un spor lisesi İzmir’de galibiyetle başladı
Sonraki Beykoz’un spor lisesi İzmir’de galibiyetle başladı
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz