Spor

Siyasetten spora Kamil Adnan Güner

Siyasetten spora Kamil Adnan Güner
2014.08.05 00:00
| | |
9866

Kamil Adnan Güner, Beykoz’un en köklü kulüplerinden olan Anadoluhisarı İdman Yurdu Spor Kulübü Başkanlığı’na seçildi.

Bir önceki dönem Cumhuriyet Halk Partisi’nden Beykoz Belediyesi Meclis üyesi olan ve 29 Mart 2009’da yapılan yerel seçimlerinde meclis üyesi aday listesinde yer verilmemesiyle, “CHP için büyük kayıp olarak” yorumları yapılan Kamil Adnan Güner, Beykoz’un en köklü kulüplerinden olan Anadoluhisarı İdman Yurdu Spor Kulübü Başkanlığı’na seçildi.

Anadoluhisarı Kulüp Lokalinde yapılan kongreye, Dost Beykoz Yazarları Ferda Kazancıbaşı, Asım Özdemir’in yanırsa bölgenin sev ilen isimleri Mustafa Özçelik, Aydın Düzgün ve Mustafa Babuz’da katıldı.

Ferda Kazancıbaşı’nın başkanlığını yaptığı Kongre Divani’nin üyeliklerini ise, Aynur Yavaş, Koray Kıroğlu ve Gülişan Özdemir üstlendi.

Kongre öncesi kısa bir konuşma yapan Kazancıbaşı, 1913 yılında başlayan bir tarih olduklarını ve geçmişlerinin şanlı olduğunu ifade ederek, birkaç yıl sonra 100. yıla erişmenin onurunu yaşayacaklarını söyledi.

Kongreye yönelik düşüncelerini ifade eden bazı üyelerin sözleri tartışma yaratırken, Abdülvehap Gündoğan, otopark gelirlerinin faaliyet raporunda olmamasına tepki gösterdi… Mustafa Özçelik de, üye aidatlarının yetersiz olduğundan yakınarak, aidatların önemsenmesi gerektiğine vurgu yaptı.

Tek liste ile gidilen kongrede Başkan seçilen kamil Adnan Güner oylama sonucu yaptığı konuşmada, dernek üyelerine teşekkür ederek söze başladı. Anadoluhisarı İdman Yurdu Spor Kulübü’nün ilgililerini tek çatı altında olmaya davet eden Başkan Güner, hayallerinin büyük olduğunu fakat imkanlarının kısıtlı olduğunu kaydetti. Kulübün gelmiş olduğu noktada elbetteki çok insanın faydası olmuştur… elbetteki bu kulüp birilerinin desteği ile bu hgünlere gelmiştir” ifadelerini kullanan Güner, kurumların yaşamsı için barış içinde olmanın çok önemli olduğunu kaydetti.

Başkanlığını Kamil Adnan Güner’in yapmış olduğu Yönetim Kurulu’nda ise şu isimlere yer verildi:

1-Adnan GÜNER

2-Sarper ÖZTEN

3-Asım ÖZDEMİR

4-Mustafa ÖZÇELİK

5-İlhan KOÇ

6-Celal SAĞLAM

7-Tevfik GÜNER

8-Aziz BALTACI

9-Fuat YILMAZ

10-Okan KARAKAYA

11-Ercan KOSİF

12-Celal ÇILDIR

13-Mehmet TORAMAN

14-Celal PEKPAŞOĞLU

15-Aydın DÜZGÜN

16-Cihat KURTULUŞ

17-Necmi GEÇMEZ

18-Nazmi YENİGÜN

19-Mustafa BABUZ

20-Sadettin KESKİN

21-Oktay YAVAŞ

22-Bekir ÖZARPAK

Haber Merkezi 

Anahtar Kelimeler: Anadoluhisarı, Siyaset, Spor, Adnan Güner, Kulüp, Başkan

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"