Siyaset

Siyaset

AK Parti Beykoz İlçe Başkan Adayı Hanefi Dilmaç

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı için uzun süredir devam eden İlçe Başkanı çalışmaları sona erdi. 15 Nisan'da İlçe Başkanı M. Hanefi Dilmaç olacak.

Siyaset

AK Parti Beykoz’dan jet mesaj, 'Küskünlükler bitecek'

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Adayı olarak Hanefi Dilmaç’ın açıklanması Beykoz teşkilatında heyecana yol açtı.

Siyaset

Seçimleri neden kaybettiğimizi biliyorum!

CHP Beykoz İlçe Yönetimi aylık olağan toplantısını yaptı. Toplantıda konuşan Aydın Düzgün, “2014 Yerel Seçimleri’ni neden kaybettiğimizi biliyorum” dedi.

Siyaset

Cavit Gül cevap hakkını kullandı

Beykoz Belediyesi CHP Meclis üyesi yapmış olduğu bir açıklamaya cevap veren Muharrem Kaşıtoğlu’na yönelik yeni açıklamada bulundu.

Siyaset

Beykoz’da talepler çözüme kavuşacak

Zaman zaman toplumun çeşitli kesimleriyle bir araya gelen Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Beykoz’un önderleriyle bir toplantı yaptı

Siyaset

Kaşıtoğlu’nun kaleminden CHP’li Cavit Gül

İBB ve Beykoz Belediyesi Meclis Üyesi Muharrem Kaşıtoğlu, hakkında çeşitli iddialarda bulunan Beykoz Belediyesi CHP Meclis Üyesi Cavit Gül’e veryansın etti.

Siyaset

CHP Beykoz'un gündeminde NUN Okulları vardı

Daha önce Beykoz’da kurulan Türk Alman Üniversitesi arazisini yargıya taşıyan CHP, şimdi de mahkemenin NUN okulları ile ilgili kararını gündemine aldı.

Siyaset

Beykoz’da tüm hazırlıklar ona göre yapılıyor

AK Parti, son derece önem verdiği İstanbul İlçe kongrelerinin takvimini açıkladı. Bu takvim kapsamında Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın hangi ilçelere gideceği de belirlendi.

Siyaset

AK Parti Beykoz İlçe Kongresi 15 Nisan'da yapılacak

Ülke gündeminde ve parti içinde yaşanan değişimler nedeniyle ertelenen AK Parti Beykoz İlçe 6. Olağan Kongresi, 15 Nisan 2018 Pazar günü yapılacak

Siyaset

Hocam verdiğin zamdan dolayı Allah senden razı olsun

SP Beykoz İlçe Kadın Kolları Teşkilatı, Milli Görüş Lideri Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın 7. Vefat Yıldönümü nedeniyle bir resim sergisi açtı.

Siyaset

Beykoz Belediye Meclisi mart ayına gergin başladı

Beykoz Belediye Meclisi, Mart ayı olağan toplantılarına başladı. Başkan Çelikbilek'in yönettiği oturuma karşılıklı atışmalar damga vurdu.

Siyaset

CHP Beykoz Yönetimi, yerel basınla buluştu

CHP Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, basın mensuplarıyla sabah kahvaltısında bir araya geldi.

Siyaset

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı ve Yönetim değişiyor

Bayram Şenocak’ın AK Parti İstanbul İl Başkanı olmasıyla birlikte ilçelerde beklenen değişim gerçekleşti. Bu değişimden Beykoz’da nasibini aldı.

Siyaset

CHP Genel Sekreteri, Beykoz'u karış karış geziyor

CHP Genel Sekreterliği görevine getirilen İstanbul Milletvekili Akif Hamzaçebi, ilk ilçe ziyaretini Beykoz'a gerçekleştirdi.

Siyaset

Hamzaçebi, Beykoz Tokatköy'de konuştu

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Sekreteri Akif Hamzaçebi, Beykoz'un Tokatköy Mahallesi'nde vatandaşlarla bir araya geldi.

Siyaset

Türk Dünyası Belediyeler Birliği Beykoz’da Toplandı

Türk Dünyası Belediyeler Birliği Şubat Ayı olağan toplantısı Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in ev sahipliğinde yapıldı.

Siyaset

'Ben Beykoz halkına hiç kötülük yapmadım'

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, yerel basın temsilcileriyle bir araya geldiği toplantıda, “30 Mart 2019 Seçimleri’ne kadar görevimin başındayım” dedi.

Siyaset

Beykoz'da dert dinleyen MHP'li Vekil TBMM'ye sordu

Geçtiğimiz Ocak ayında Beykoz'a gelerek, vatandaşların sorunlarını dinleyen MHP İstanbul Milletvekili İzzet Ulvi Yönter, sorunları TBMM'ye taşıdı.

Siyaset

Aydın Düzgün’ün seçilmesinde bir katkım yok

Beykoz Belediyesi Başkanı Çelikbilek, 2017 Değerlendirme Toplantısı'nda, Ozan Derviş ve Aydın Düzgün arasında tartışmaya neden olan ifadelerine açıklık getirdi.

Siyaset

Başkan Genç, CHP Beykoz örgütüne konuk oldu

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Beykoz İlçe Örgütü, "Seçime yönelik çalışma ve örgütün görüş ve düşüncesini alma" başlığıyla Kavacık'taki Merkezi'nde toplandı.

Siyaset

Beykoz Belediyesi 2017 değerlendirme toplantısı yapıldı

Beykoz Belediyesi’nin 2017 yılı değerlendirme toplantısı Kavacık Limak Otel’de gerçekleştirildi. Toplantıya iktidar ve muhalefet ilçe başkanları da katıldı.

Siyaset

Beykoz Belediyesi toplantısında kavga çıktı

Beykoz Belediyesi’nin 2017 değerlendirme toplantısında gazeteci Ozan Derviş ve CHP İlçe Başkanı Aydın Düzgün arasında çıkan kavgada yumruklar konuştu.

Siyaset

Beykoz Belediye Başkanı'nın ilk telefon mesaisi

Her Çarşamba 14:00-16:00 saatleri arasında vatandaşlarla telefonda görüşen Başkan Çelikbilek ilk mesaisinde 38 kişiyi dinledi.

Siyaset

Beykoz Tokatköy'de referandum sandığı kuruluyor

Beykoz Tokatköy Mahallesi'nde yolun çift yönlü olup olmaması konusu vatandaşa sorulacak. Tokatköy'de pazar günü sandık kurulacak.

Siyaset

Beykoz Belediye Meclisi Şubat mesaisi başladı

Beykoz Belediyesi Meclisi Şubat ayının ilk mesaisini yaptı. Oturumu Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek yönetti.

Siyaset

'Beykoz Belediyesi arsa ve para zengini'

Saadet Partisi (SP) Beykoz İlçe Başkanlığı, STK ve Spor Kulübü temsilcilerinin de katılımıyla düzenlediği toplantıda belediye çalışmalarını değerlendirdi.

Siyaset

CHP İlçe Başkanı Düzgün'e ziyaretçi akını

Geçtiğimiz ay CHP Beykoz İlçe Başkanlığı'na seçilen Aydın Düzgün'e toplumun tüm kesimlerinden hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.

Siyaset

MHP’li Ulvi Yönter, Beykoz’da dert dinledi

MHP İstanbul Milletvekili İzzet Ulvi Yönter, Beykoz'da tapu kadastro sorunları nedeniyle ilçe sakinleriyle bir araya geldi.

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"