Siyaset

Siyaset

İsmet Konca İl Yönetimi’ni topa tuttu…

12 Haziran Seçim Sonuçlarının açıklanmasının ardından görevinden istifa eden CHP Beykoz eski İlçe Başkanı İsmet Konca İl Başkanlığı’nı topa tuttu.

Siyaset

CHP Beykoz İlçe Başkanı İstifa etti

12 Haziran 2011 Milletvekili Genel Seçimleri’nden alınan sonuçlar, CHP Beykoz İlçe Başkanı İsmet Konca’yı istifaya sürükledi.

Siyaset

Beykoz’da CHP'nin oyları düştü

AK Parti’nin iki kez yasalaştırmasına rağmen CHP’nin Anayasa Mahkemesi’ne taşıdığı bir kez de eski Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer’in veto ettiği (2B) Orman Vasfını Yitirmiş arazilerin kullanıcılarına satışına ilişkin yasayı Beykoz’da propaganda mal

Siyaset

AK Parti zaferi nasıl kutladı?

12 Haziran 2011 Seçimleri’nde büyük bir başarı elde eden AK Parti, Beykoz’da zafer kutladı.

Siyaset

Beykoz’da seçim oldukça sakin

Beykoz’da 12 Haziran 2011 Milletvekili Genel seçimleri bazı bölgelerden gelen küçük çaplı sorunlarına haricinde oldukça sakın geçti…

Siyaset

Başkan Çelilkbilek’ten yeni mesajlar

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Beykoz esnafını ağırlamaya devam ediyor…

Siyaset

Abdullahoğlu’ndan çarpıcı anektod

Halkın Sesi Partisi (HAS Parti) Beykoz İlçe Başkanlığı, 1. Bölge Milletvekili adaylarını Beykoz meydanında halka tanıttı.

Siyaset

Adem Sefer ilk kez

Seçim sonuçlarına ilişkin çok çeşitli yorumların yapıldığı Beykoz’da Adalet ve Kalkınma Partisi son hamlelerini yapıyor…

Siyaset

Yalçın Topçu’yu Alp Muhsin karşıladı

İstanbul’un Fethinin 558. Yıl dönümü nedeniyle Beykoz Çayırı’nda bir kutlama programı düzenleyen BBP Beykoz İlçe Teşkilatı, merhum Genel Başkan Muhsin Yazıcıoğlu’nun eşi Gülefer Yazıcıoğlu ve BBP Genel Başkanı Yalçın Topçu ve İl Başkanı Bayram Karaca

Siyaset

Rizeli vekil adayları Beykoz’da buluştu

Rizeli milletvekili adayları (RİDEF) Rize Dernekler Federasyonu’nun daveti üzerine Anadoluhisarı Sabancı Öğretmen Evi’nde bir araya geldi.

Siyaset

Beykoz'a ne söz verdiysek yaptık

Ergüvan Şenliği’ne katılmak üzere gelmiş Beykoz’a gelen İBB Başkanı Topbaş, STK temsilcileri ve muhtarlarla sorunları konuştu.

Siyaset

CHP Mahkeme kapılarında yatıyor

Beykoz’da yapmış olduğu projeleri anlatan Başkan Çelikbilek, CHP tarafından sürekli engellendiğini ve CHP’nin mahkeme kapılarında yatıp kalktığını söyledi.

Siyaset

Külünk Beykozlulardan destek istedi

AK Partili Milletvekili adayları, 12 Haziran Seçimleri’nin yaklaşmasıyla çalışmalara hız verdi. AK parti 1. Bölge 14. sıra adayı Metin Külünk Beykoz’da esnaf ziyareti yaparak destek istedi.

Siyaset

Beykoz’dan Kemal Kılıçdaroğlu geçti

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, mülkiyet sorunu yaşayan Beykozlular'ın "Milletin malını millete vereceğim" diyerek gönül aldı.

Siyaset

CHP’li Oktay Ekşi Beykozlularla buluştu

Cumhuriyet Halk Partisi Bölge milletvekilleri Çubuklu Başaran Düğün Salonu’nda seçmenleriyle bir araya geldi.

Siyaset

Müftüoğlu’ndan Dost Beykoz’a ziyaret

Partisinin seçim çalışmalarına katılmak üzere Beykoz’a gelen Saadet Partisi İstanbul Milletvekili Adayı İsmail Müftüoğlu, Dost Beykoz’a bir nezaket ziyaretinde bulundu.

Siyaset

Bekaroğlu’ndan Dost Beykoz’a ziyaret

HAS Parti Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Bekaroğlu Dost Beykoz’u ziyaret etti. Bekaroğlu’na HAS Parti Beykoz İlçe Başkanı Salih Birinci eşlik ederken ikiliyi Dost Beykoz İmtiyaz Sahibi Kader Gür ve Yazıişleri Müdürü Sinan Kavrak ağırladı.

Siyaset

Beykoz siyasetine en iyi malzeme… 2B

Son 30 yıldır Beykoz’da siyaset malzemesi olarak kullanılan 2B sorunu 12 Haziran 2011 Seçimleri’nde de güncelliğini koruyor…

Siyaset

HAS Parti Adayı Yaşar Şahin dolaşıyor

HAS Parti İstanbul Milletvekili Adayı Yaşar Şahin İlçe Yöneticileriyle birlikte Ortaçeşme esnafını dolaştı.

Siyaset

İdris Güllüce Gümüşsuyunda destek istedi

AK Parti İstanbul Milletvekili Adayı İdris Güllüce, Beykoz’un Gümüşsuyu Mahallesi’nde seçim çalışmaları yaptı...

Siyaset

Erdoğan'dan Beykoz’a Ankara örneği

Feshane Kültür Merkezi‘nde düzenlenen ‘Kastamonulular Gecesi’ne katılan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, burada yapmış olduğu konuşmada İstanbul’da ki çarpık yapılaşmaya dikkat çekerken Beykoz’u örnek gösterdi.

Siyaset

1984'den günümüze Meclisimiz

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, 1984’den günümüze dek Beykoz Belediye Meclisi’nde görev yapan meclis üyelerini 2. kez bir araya getirdi.

Siyaset

AK Parti’ye haksız rekabet sitemi

AK Parti İlçe Yöneticileri ve milletvekili adayları, Beykoz Pazarcılar Derneği’ni ziyaret ettiler. Beykoz Pazarcılar Derneği ziyaretine, AK Parti İstanbul 1. Bölge milletvekili adayları Osman Boyraz ve Hakkı Şanlı katıldı.

Siyaset

CHP’liler Beykoz’da 2B’yi konuşuyor

Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Yöneticileri ve bölge milletvekili adayları Beykoz’da seçim çalışmaları yaptı… Pazarcı esnafını ziyaret eden CHP’liler köylere çıkarak vatandaşlarla sohbet etti.

Siyaset

Beykozlu Ülkücülerden Bozkurt açıklaması

Son günlerde iktidar ve MHP arasında yaşanan Bozkurt tartışmalarına Ülkücü genlerde katıldı… Bir basın açıklaması yapan Beykozlu Ülkücüler, Bozkurt’un anlamına açıklık getirdiler.

Siyaset

Erdoğan Beykozlu sevenleriyle buluştu

Bölge milletvekili adayı olması nedeniyle seçim çalışmalarını ilçelerden başlattıklarını ve ilk önce Beykoz’a geldiklerini vurgulayan Başbakan Erdoğan’ın sözleri sık sık sloganlarla kesildi.

Siyaset

AK Partili adaydan Mesudiyelilere ziyaret

AK Parti İstanbul Milletvekili adayı Alican Taşçı, Beykoz Seçim Koordinasyon Merkezi Program Sorumlusu Necati AK ve Beykoz Belediyesi meclis üyesi Özkan Ayduğan, Kültür ve Turizm Bakanlığı müşaviri Muharrem Ergül’ün de aralarında olduğu bir heyetle B

Siyaset

Ayten Kayalıoğlu milletvekili aday adayı

CHP’nin Beykoz’daki önemli isimlerinden Ayten Kayalıoğlu, CHP İstanbul 1. Bölgeden milletvekili Aday adayı oldu…

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"