Siyaset

Siyaset

CHP’nin Dost Beykoz ziyareti

CHP Beykoz İlçe Başkanı Bahadır Yavuz, uzun süredir programında olan Dost Beykoz ziyaretini oldukça kalabalık bir heyetle gerçekleştirdi.

Siyaset

Necmi Hayal Genel Merkez girişli

Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül’ün CHP’ye katılmasından sonra başvuru süresi dolmuş olmasına rağmen, Genel Merkez üzerinden Beykoz Belediye Başkan Aday Adaylığı’na başvuru yapan Necmi Hayal ismi CHP'nin Beykoz Teşkilatı'nda tartışmaya yol açtı

Siyaset

AK Parti’de son başvuru Tahmaz’dan

AK Parti’de Belediye Başkan aday adaylığı başvuru süresi parti içi temayüllere göre tamamlandı. Son başvuruyu ise istifa eden İBB Zabıta Dairesi eski Başkanı Mustafa Tahmaz yaptı.

Siyaset

AK Parti’de Çelikbilek enginliği

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı’na aday adaylığı müracaatını yaptı.

Siyaset

Metin Torun net konuştu: Çözüm Var

Yaklaşık 9,5 yıldır Beykoz Belediye Başkan Yardımcılığı görevini bırakarak, Beykoz Belediye Başkan Aday Adayı olmaya karar veren Kent Yönetim Uzmanı Metin Torun resmi olarak yarışa dahil oldu.

Siyaset

Muharrem Ergül’ün bu sözleri kime?

Beykoz’un 2004 - 2009 yılları arasındaki Belediye Başkanı Muharrem Ergül, bir kez daha AK Parti’den Belediye Başkan aday adayı oldu.

Siyaset

Batu'ya AK Parti’de sıcak karşılama

AK Parti Beykoz İlçe Teşkilatı’nın kurucu Başkanı Dr. Ahmet Batu, Beykoz Belediye Başkan aday adaylığı için resmi müracaatını yaptı.

Siyaset

Ortaçeşme'de bu ne kalabalık?

CHP’den Belediye Başkan Aday adayı olan Prof. Dr. Hüseyin Öztürk’ün Beykoz Ortaçeşme Meydanı’nda vermiş olduğu hamsi ziyafetine beş binin üzerinde vatandaş katıldı.

Siyaset

Senin bu belediyeye gelmeye yüzün yok!

Önceki gün Beykoz Belediye Meclisi’nde gerçekleştirilen 2014 yılı bütçe görüşmelerinde önemli bir ayrıntı dikkatlerden kaçtı… Beykoz Belediye Başkanı Halit Kılıç’a, “neden senin bu belediyeye gelmeye yüzün yok” dedi.

Siyaset

AK Parti’de Hasan Karakaya izdihamı

Beykozlu Giresunlular Dernek Başkanı Hasan Karakaya, ilk kez Dost Beykoz’un haberleştirdiği gibi Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti)’den 2014 Yerel Seçimleri için Beykoz Belediyesi Başkan aday adaylığı müracaatını yaptı.

Siyaset

Siyaset yapıyoruz, raunt peşinde değiliz

Saadet Partisi Beykoz İlçe Yönetimi yerel seçim startını vermek üzere Beykoz’a davet ettiği Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Hasan Öz ile birlikte basın mensuplarına bir sabah kahvaltısı verdi.

Siyaset

CHP Beykoz’da raydan çıktı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Beykoz İlçe Başkanlığı, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı için, Belediye Başkan aday adayları ve meclis üyesi aday adaylarının yerel gazetelere bireysel olarak ilan vermesini yasakladı.

Siyaset

Ali Bilir şansını tekrar deniyor

Bir önceki dönemde Beykoz Belediye Başkan yardımcısı iken istifa ederek Beykoz Belediye Başkan Aday Adayı olan Ali Bilir şansını tekrar deniyor.

Siyaset

Her işimize besmele ile başlıyoruz…

2014 Yerel seçimleri için AK Parti’den aday adayı olacağını ilk açıklayan isim olan Avukat Kemal Kaya, resmi müracaatı da ilk yapan isim oldu…

Siyaset

Avukat Yüksel Baki 'ben hazırım' dedi

Yaklaşık 9,5 yıl Beykoz belediye Başkan yardımcılığı yaptıktan sonra istifa ederek aday adayı olduğunu açıklayan Avukat Yüksel Baki, “ben hazırım” dedi.

Siyaset

Benim herkesle bir hikâyem vardır

Beykoz Belediyesi eski Başkanı Muharrem Ergül, Beykoz yerel basınına yapmış olduğu ziyaretler kapsamında Dost Beykoz’u ziyaret etti.

Siyaset

Abdullah Yümsel aktif siyasete giriyor

Spor camiasının yakından tanığı Abdullah Yümsel siyasete girmeye karar verdi. Adres ise Adalet ve Kalkınma Partisi

Siyaset

Sinekten yağ çıkarma politikası

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek'in, geçtiğimiz yaz mevsiminde katıldığı piknik programlarında kucağına oturtulan Giresun'a özgü yöresel kıyafetli çocukla çektirmiş olduğu fotoğrafı pankartlarda kullanması Türkiye gündemine oturdu...

Siyaset

Beykoz rahat bir nefes aldı – 1

Dört saatlik canlı yayında Dost Beykoz yazarlarının sorularını cevaplayan Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek net konuştu:

Siyaset

Beykoz’da CHP gündemi allak bullak

Dost Beykoz yazarlarının Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’i konuk ettiği Mavi Karadeniz TV’de ki, “Başkanla Özel” Programı CHP’nin gündemini allak bullak etti.

Siyaset

Sedat Dalar, Alaattin Köseler’e karşı!

Beykoz’da sosyal demokrat kimliği ile tanınan Özgün Haber Gazetesi Sahibi Sedat Dalar köşe yazısında ilginç iddialar ortaya attı.

Siyaset

CHP 2B açıklamasıyla şaşırttı!

CHP İlçe Başkanı Bahadır Yavuz 7 Ekim Pazartesi Günü gerçekleştirilen Ekim ayı Belediye Meclis Toplantısının ardından Belediye Meydanı’nda partililerle birlikte bir basın açıklaması yaptı.

Siyaset

Vatandaşı yanlış bilgilendirmeyin!

Beykoz Belediye Meclis Ekim Ayı 2. Oturumu yapıldı. Oturumda, takas yoluyla İBB’den alınan arazilerle ilgili konuşan CHP’li Erdal Öztürk’e cevap veren AK Partili Nevzat Oral, “Vatandaşı yanlış bilgilendirmeyin” dedi.

Siyaset

Kendimi artık hazır hissediyorum!..

9,5 yıldır sürdürdüğü Belediye Başkan Yardımcılığı görevinden seçimlere 6 ay kala istifa eden ve aday adaylığı için başvuran Yüksel Baki Mihrabat Korusu’nda düzenlediği basın toplantısında “hizmet için ben de varım” dedi.

Siyaset

2B’den muhalefete ekmek çıkmaz

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı Danışma Meclisi toplandı.

Siyaset

Muhtarlar Derneği’nde 3 adaylı kongre

Beykoz Muhtarlar Derneği Olağan Kongresi İBB Beykoz Koru Tesisleri’nde yapıldı… İlk etapta 3 adayla başlayan yarışta, Akbaba Köyü Muhtarı Yüksel Kılıç’ın çekilmesiyle aday sayısı ikiye düştü.

Siyaset

Beykoz’da çuvalla parayla geziyorlar…

CHP Beykoz Belediye Başkan Aday Adayı Hızır Yılmaz Cem TV’de konuştu…

Siyaset

Biz Giresunlu Belediye Başkanı istiyoruz

Beykozlu Giresunlular Derneği İstişare Konseyi Kavacık’ta ki Dernek Merkezi’nde Beykoz’da faaliyette olan bölge derneklerinin temsilcileriyle bir değerlendirme toplantısı yaptı.

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"