Siyaset

Siyaset

CHP’li gençleri Süheyl Batum yetiştiriyor

CHP Gençlik Kolları Beykoz İlçe Yönetimi Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü ölümünün 73. Yıldönümü’nde, CHP Eskişehir Milletvekili Süheyl Batum’un konuşmacı olduğu bir konferansla andı.

Siyaset

Fuat Kuş siyasete soyundu

Mavi Karadeniz TV’nin Sahibi olan ve bir dönem Beykoz Giresunlular Dernek Başkanlığı’nı yürüten Fuat Kuş siyasete soyundu…

Siyaset

CHP Beykoz’dan Salıcı’ya, hayırlı Olsun.

CHP Beykoz İlçe Yönetimi ve Meclis Grubu, kısa süre önce İstanbul İl Başkanlığı’na atanan Oğuz Kaan Salıcı’yı İl Başkanlığı’ndaki makamında ziyaret ederek, “hayırlı olsun” dedi.

Siyaset

Egemen Bağış Beykoz’u dinledi

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı, Avrupa Birliği Bakanı ve Baş Müzakereci Egemen Bağış’ı ağırladığı toplantıda muhtarlar ve STK temsilcilerinden Beykoz’un sorunlarını dinledi.

Siyaset

Dost Beykoz yazdı, meclis tartıştı

Beykoz Belediye Meclisi Ekim Ayı 3. Olağan Toplantısı Belediye Meclis Salonu’nda gerçekleştirildi… Oturumda Dost Beykoz’da haber konusu olan Göksu Evleri’nde yapılması planlanan Aguapark konuşuldu…

Siyaset

Erbakan'a vefa AK Parti'den

Beykoz Belediye Meclisi Ekim Ayı 2. Olağan Toplantısı Belediye Meclis Salonu’nda gerçekleştirildi…

Siyaset

Sevim Gülşen ilk kez başkan seçildi

Beykoz Belediyesi Beyaz Masa Müdiresi Sevim Gülşen, daha önceki Kadın Kolları Başkanı Elif Öksüz’ün istifa etmesi üzerine atandığı Kadın Kolları Başkanlığı’na bu kez tek aday olarak girdiği kongrede yine kendilerinin belirlediği delegelerin oylarıyla

Siyaset

Beykoz halkı fakir, bunu alamaz

CHP Beykoz Teşkilatı’nın Kavacık Talia’da düzenlemiş olduğu kahvaltıya katılan Muhtarlar dert yandı… Muhtarlar Derneği Başkanı Cavit Gül, “Beykoz halkı fakir, Rayiç bedelle arazisini satın alamaz” dedi.

Siyaset

AK Parti Yönetimi ilk kez toplanamadı

12 Haziran Seçimleri’nde Beykoz’dan % 52 oy alan Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti)’nin Beykoz İlçe Yönetimi siyasi hayatı boyunca ilk kez haftalık olağan toplantısını yapamadı.

Siyaset

CHP Gençliğinin Başkanı Cansu Kabaoğlu

Nagihan Akan’ın Beykoz İlçe Başkanlığı’na atanmasıyla birlikte yeniden yapılanma sürecine Cumhuriyet Halk Partisi’nin Beykoz Gençlik Kolları Başkanlığı’na Cansu Kabaoğlu atandı.

Siyaset

Bilgehan Murat Miniç’in yeni görevi

Genel Başkan Muhsin Yazıcıoğlu’nun vefatı sonrasındaki toparlanma sürecini sürdüren BBP’nin Gençlik Kolları’nı teşkil eden Alperen Ocakları’nın İstanbul İl Başkanlığı’na Dost Beykoz Genel Yayın Yönetmeni Bilgehan Murat Miniç atandı.

Siyaset

Yüzde 52 başarıysa bu tasviye niye?

Daha önce Beykoz Belediye Başkan yardımcıları arasında değişiklik yapmak isteyen AK Parti Beykoz İlçe Yönetimi içindeki bazı isimler, Belediye Başkan yardımcılarını değiştiremeyince AK Parti’nin mahalle temsilcilerini değiştirdi.

Siyaset

CHP’de beklenen karar: 'Kınama'

CHP’nin Beykoz İlçe Başkanlığı tarafından disipline verilen 4 meclis üyesi ile ilgili İl Disiplin Kurulu kararını verdi…

Siyaset

Kayalıoğlu Genel Başkan yardımcısı oldu

Beykoz’un yakından tanımış olduğu siyasilerden Ayten Kayalıoğlu, CHP Genel Başkan Yardımcılığı’na getirildi.

Siyaset

Beykoz Muhtarları Kılıçdaroğlu ile görüştü

Son günlerde yine Beykoz’da tırmanışa geçen Ecri Misil mağdurları muhtarların kapısını aşındırıyor… Bu durum karşısında çaresiz kalan Beykoz Muhtarları da siyasilerden çözüm istiyor.

Siyaset

AK Parti 10. yaşını iftarla kutluyor

Türk siyaset tarihin en büyük partisi olan Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Beykoz İlçe Başkanlığı, 10. Yılını iftar yemeğiyle kutluyor…

Siyaset

Salih Birinci Başkanlıktan istifa etti...

Halkın Sesi Partisi'nde Genel Başkan Yardımcılarının istifalarının yankıları sürerken, Beykoz İlçe Başkanı Salih Birinci de görevinden ayrıldığını bildirdi.

Siyaset

CHP Meclis Grubu’nda disiplin şoku

12 Haziran 2011 Milletvekili Genel Seçimleri’nin hemen akabinde İsmet Konca’nın istifasıyla başlayan ve Beykoz’da her geçen gün daha sesli dile getirilen ifadeler CHP Beykoz İlçe Yönetimi’ni harekete geçirdi.

Siyaset

Erdal Öztürk CHP Grup Başkan Vekili

Cumhuriyet Halk Partisi’nde, 12 Haziran seçimleriyle birlikte yerinden oynayan taşlar oturuyor…

Siyaset

Fatih Yılmaz nasıl denetleme yapacak?

Daha önce Beykoz Belediyesi Kültür Merkezi Onarım İhalesine yönelik çeşitli iddialara muhatap olan Beykoz Güncel adlı yerel gazetenin Yazı İşleri Müdürü ve Beykoz Belediyesi Meclis üyesi Fatih Yılmaz’ın denetleme kurulu üyeliğine getirilmesi skandal

Siyaset

CHP’den Çelikbilek’e nezaket ziyareti

CHP Beykoz İlçe Başkanlığına atanan Nagihan Akan, Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’e nezaket ziyaretinde bulundu.

Siyaset

Nagihan Akan’dan ilk resmi ziyaret

29 Mart Seçimleri’nden sonra sarsılan CHP Beykoz İlçe Yönetimi’ndeki yen yapılanma resmi ziyaretlerine başladı.

Siyaset

SP’den Dost Beykoz’a nezaket ziyareti

Saadet Partisi Beykoz İlçe Başkanı Burhan Öz, Dost Beykoz’a bir nezaket ziyaretinde bulundu.

Siyaset

CHP’de beklenen atama yapıldı

Cumhuriyet Halk Partisi Beykoz İlçe Başkanı İsmet Konca’nın istifasının ardından yerine başkanlığa Nagihan Akan atandı...

Siyaset

Egemen Bağış'tan Beykoz'a teşekkür

Devlet Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, seçim sonrası AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı’nı ziyaret ederek, Beykoz halkına teşekkür ettiğini söyledi.

Siyaset

AK Parti’de seçim sonrası hareketlilik

12 Haziran Seçimleri’nden zaferle çıkan AK Parti’de seçim sonrası hareketlilik başladı…

Siyaset

Sadık Ali Uslu anahtarı teslim etti.

Sadık Ali Uslu, 17 Haziran itibariyle MHP Beykoz İle Başkanlığı'ndan istifa ederek görevini bıraktığını açıkladı.

Siyaset

MHP’de Hasan Karakaya sesleri

Beykoz’da seçim sonrası yaşanan istifalar siyasete hareket getirdi… İstifa eden MHP Beykoz İlçe Başkanlığı’na, Beykoz Giresunlular Dernek Başkanı Hasan Karakaya’nın getirileceği söylentileri Beykoz’da bomba etkisi yaptı.

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"