Siyaset

Siyaset

CHP'de derin stratejiler Beykoz merkezli

CHP, Sarıgül’den sonra bu kez de MHP’li Yavaş için Beykoz Konakları’nın kapısını çaldı. Kılıçdaroğlu, Yavaş’ı ikna etmesi için eski Başbakan Yardımcılarından Özkan’ı devreye soktu.

Siyaset

Görele Köyü Haşim Aydın’ı bağrına bastı

CHP Beykoz Belediye Başkanı aday adayı Haşim Aydın Görele Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi.

Siyaset

Sarıgül gerçekten bir geldi pir geldi

Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adaylığı müracaatının ardından ilk ziyaretini Beykoz’a yaptı. Sarıgül'ün beraberinde gelenler Beykoz ziyareti sırasında 35-40 partilinin parasını çaldı.

Siyaset

İşte Saadet Partisi’nin Beykoz adayı

Uzun yıllardır Saadet Partisi Sultanbeyli Belediye Meclis üyeliği yapan ve hali hazırda Saadet Partisi İstanbul İl Başkan Yardımcısı da olan Selman Yücel, Saadet Partisi Beykoz Belediye Başkan adayı oldu.

Siyaset

Akif Hamzaçebi, 'En kolay iş şikayet etmektir'

CHP Beykoz İlçe Yönetimi, parti içi temayülün ardından seçim irtibat bürolarının açılışına hız verdi.

Siyaset

CHP Beykozluya sahip çıkmadı

Yıllardır “Beykoz’un nüfusunu 80 bine düşürecekler. Beykozluyu sürgün edecekler!” diyerek korku senaryoları üretilen Beykoz’da, Belediye Meclisi tarihi bir karara imza attı.

Siyaset

CHP’nin Beykoz’da ki kare asları

Cumhuriyet Halk Partisi'nde örgüt içi eğilim yoklaması seçimleri yapıldı. Herhangi bir sıkıntı ve olay yaşanmadan kurulan 15 sandıkta seçimler gerçekleştirildi.

Siyaset

Saadet İslam Âlemi’ni kapsayan bir partidir

Yaklaşan yerel seçimler öncesi Beykoz’un birçok bölgesine “Beykoz’un Yıldızı geliyor” yazılı pankartlar asan Saadet Partili gençler, Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kültür Merkezi’nde basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Siyaset

CHP yine reddetti

Beykoz Belediyesi Aralık ayı olağan meclis toplantısına CHP’nin 2-B parsellerinin belediyeye devri için gereken borçlanma yetkisine verdiği ret oyu damga vurdu.

Siyaset

Beykoz'da, AK Parti: 48,71 CHP: 33,47

30 Mart 2014 Yerel Seçimleri’ne yönelik yapılan son kamuoyu araştırmasından çarpıcı sonuçlar çıktı.

Siyaset

Kastamonulular AK Parti’yi bastı

Beykoz cemiyet hayatında her zaman birlik ve beraberlikleriyle dikkat çeken Kastamonulular yaklaşık kırk kişiden oluşan bir heyetle AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı’na adeta çıkarma yaptılar.

Siyaset

Dr. Ahmet Batu büyük küçük demiyor

2014 Mahalli Genel Seçimleri’nde sayılı günler kala aday adayı ziyaretleri sıklaşırken, Beykoz Rizeliler Derneği’ni ziyaret edenler kervanına AK Parti Kurucu İlçe Başkanı ve Beykoz Belediye Başkan Aday Adayı Ahmet Hulusi Batu da katıldı.

Siyaset

MHP’de aday adayı dayanışması

Daha önce MHP Beykoz Belediye Başkan aday adayı olduğunu açıklayan ve resmi müracaatını yapan Kurtuluş Ünal, Bahattin Furuncuoğlu’na destek olmak amacıyla aday adaylığından çekildiğini belirtti.

Siyaset

Söz verdik imar sorununu çözdük

Belediye başkan aday adaylarıyla bilgilendirme toplantısında bir araya gelen ve ilçenin geleceğini şekillendirecek çalışmalar hakkında bilgi veren Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, ilçenin en büyük sorunu olan imar sorununda son aşamaya gelin

Siyaset

Neden üzerlerine alındılar anlamadım

Çiğdem Mahallesi’ni ilgilendiren 250 İBB taşınmazlarınnın Beykozlulara ihale ile devir işlemlerini provoke eden CHP’lileri Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek sert sözlerle eleştirdi. Çelikbilek, Puşt kelimesini neden kullandığına da açıklık get

Siyaset

CHP örgütü kararını verdi gibi!..

CHP Beykoz İlçe Başkanlığı’nın yapmış olduğu aday adayı tanıtım programına partililer yoğun ilgi gösterirken, Dr. Haşım Aydın programın ilgi odağı olmayı başardı.

Siyaset

“Beykoz için beraber yürüyelim”

CHP Beykoz Belediye Başkan aday adayı Haşim Aydın Anadolu Hisarı Kıyı Emniyeti Tesisleri’nde Beykoz yerel basınıyla kahvaltıda bir araya geldi.

Siyaset

AK Partili Kemal Kaya projelerini anlattı

AK Parti Beykoz Belediye Başkan Aday Adayı Av. Kemal Kaya Beykoz’la ilgili tespit ve projelerini Dost Beykoz’a anlattı.

Siyaset

AK Parti yapınca hazmedemiyorlar

Beykoz Belediyesi'nin İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nden devraldığı arazilerin hak sahiplerine satış işlemleri sırasında gerginlik yaşandı.

Siyaset

AK Partili Burhan Güner muhtarları ağırladı

AK Parti Beykoz Belediye Başkan aday adayı Burhan Güner, Çubuklu Taç Restaurant da mahalle muhtarlarına sabah kahvaltısı düzenledi.

Siyaset

Beykoz Ahmet Batu’yu unutmamış

Önceki gün Çavuşbaşı’nda esnafı ziyaret eden AK Parti Kurucu İlçe Başkanı ve Beykoz Belediye Başkan aday adayı Dr. Ahmet Hulusi Batu, vatandaşın kendisine gösterdiği ilgiden oldukça memnun.

Siyaset

AK Parti temayülünde sürpriz yok

Dost Beykoz, 27 Ekim Pazar günü Feshane’de yapılan temayül sonuçlarına ulaştı. AK Parti’nin Beykoz kadrolarından oy kullanma yetkisi olan 153 kişiden, 139’u oylamaya katıldı.

Siyaset

12 Eylül öncesine mi dönüyoruz?

Her dört yılda bir genel ve beş yılda bir de yerel seçim yaşayan Beykoz geçmişte örneği olmayan bir seviyesizlik ve kirlilikle karşı karşıya.

Siyaset

Kurtuluş Ünal MHP'de sessizliği bozdu

Yerel seçim sürecine erken girilen Beykoz’da şu ana kadar sessizliğini koruyan MHP’de sessizlik bozuldu.

Siyaset

Aydın Düzgün muhtarlarla sohbette

CHP Beykoz Belediye Başkan aday adayı Aydın Düzgün muhtarlarla sabah kahvaltısında buluştu.

Siyaset

Benim mezarım da Beykoz’da olacak!..

“Ben iyi Bir Beykozluyum” sloganıyla yola çıkan AK Parti Beykoz Belediye Başkan Aday Adayı Muharrem Ergül, Karlıtepe Kule Restaurant’ta basın mensuplarına bir sabah kahvaltısı verdi.

Siyaset

Ali Bilir'den bölgeciliğe sert tepki

AK Parti’den Beykoz Belediye Başkan Aday Adayı olan Ali Bilir muhtarlar ve basın mensuplarıyla bir araya geldi. Bilir kahvaltıda çarpıcı mesajlar verdi.

Siyaset

Tahmaz Beykoz’u tanımaya çalışıyor

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanı iken istifa ederek AK Parti’den Beykoz Belediye Başkan aday adayı olan Mustafa Tahmaz, İBB Burunbahçe Tesisleri’nde Beykoz yerel basını ile bir toplantı yaptı.

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"