Siyaset

Siyaset

Vatandaşın söylediği bizim için esastır

Uzun süredir Beykoz’da devam eden tartışmaya Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek son noktayı koydu… Paşabahçe pazarı haftada iki gün kurulacak.

Siyaset

HAS Parti Beykoz İlçe Kongresi Yapıldı

Halkın Sesi Partisi Beykoz İlçe Başkanlığı 1. Olağan Kongresi yapıldı.

Siyaset

Ali Emanet'e hemşeri desteği...

12 Mayıs Cumartesi günü yapılan kongreyle, MHP Beykoz İlçe Başkanlığı’na seçilen Ali Emanet'i ilk ziyaret edenler Giresunlu hemşerileri oldu.

Siyaset

Füsun Sökmez'in inadı sonunda başardı

Daha önce CHP İstanbul Kadın Kolları İl Başkanlığına getirilen ve görevden alınan ADD Beykoz Şubesi eski Başkanı Füsun Sökmez çarşaf liste ile gidilen CHP İstanbul İl Başkanlığı Kongresinde Oğuz Kaan Salıcı'nın yeni Yönetim Kurulu'na seçildi.

Siyaset

CHP gençliğinin yeni lideri Ege Ercan

Yapmış olduğu kongrelerle demokrasi rüzgârı estirmeye çalışan CHP’nin Beykoz İlçe Gençlik Kolları Kongresi’ni, mevcut yönetiminin sıcak baktığı Abdullah Yakup Çelik kaybetti.

Siyaset

MHP Kongresi’ni Ali Emanet kazandı…

MHP Beykoz İlçe Başkanlık Kongresi Necmettin Erbakan Kültür Merkezi’nde yapıldı… Ali Emanet ve Kurtuluş Ünal’ın yarıştığı kongrede oldukça heyecanlı bir çekişme yaşandı.

Siyaset

V. Dönem toplantısı İsveç’in Lund şehrinde

Beykoz Belediyesi’nin proje ortakları arasında yer aldığı, gençlerin yerel siyaset uygulamaları hakkında bilgilendirildiği AB Grundtvig Projesi’nin V. Dönem toplantısı İsveç’in Lund şehrinde gerçekleşti.

Siyaset

Asırlık imam tek parti dönemini anlattı

Beykoz'da yaşayan 102 yaşındaki emekli İmam Ömer Kır, tek parti döneminde önemli mevkilerdeki insanların camiye gitmemeleri için tehdit edildiğini söyledi.

Siyaset

Çelikbilek Cumhurbaşkanı Gül ile görüştü

Türk Dünyası Belediyeler Birliği, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ü makamında ziyaret etti.

Siyaset

Başbakanımız Beykoz'u mağdur etmez.

Kamuoyunda "2B Yasası" olarak bilinen "Orman Köylülerinin Kalkınmalarının Desteklenmesi ve Hazine Adına Orman Sınırları Dışına Çıkarılan Yerlerin Değerlendirilmesi ile Hazineye ait Tarım Arazilerinin Satışı Hakkında Kanun" Resmi Gazete'de yayımlanara

Siyaset

CHP'nin 2B toplantısına, SP’den destek

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Grup Başkanvekili Akif Hamzaçebi'nin Beykoz'da 2B ile ilgili basın toplantısı düzenledi.

Siyaset

Meydanda olmadı, cami önünde konuştu

Beykoz Muhtarlar Derneği’nin, kısa süre önce Cumhurbaşkanı Abdullah Gül tarafından onaylanan 2B Yasası kapsamında satışları yapılacak olan arazilerle ilgili rayiç bedellerin yüksek olduğuna dikkat çekmek amacıyla düzenlediği mitingde konuşma yapmasın

Siyaset

Beykoz’da fiyatlar 500 TL'yi geçmez

2B Yasası’nın çıkmasının ardından başlayan tartışmalara, NTV Haber Bülteni’ne konuk olan Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek açıklık getirdi.

Siyaset

Başkanın 2B Yasası girişimleri sürüyor

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, AK Parti İstanbul I.Bölge Milletvekilleri’ni ağırladığı toplantıda ilçeyi yakından ilgilendiren 2B yasasında vatandaşların imkânları doğrultusunda gerekli düzenlemelerin yapılabilmesi için bilgi aktardı.

Siyaset

CHP Muhtarlarla 2B’yi tartıştı

CHP Beykoz İlçe Yönetimi, önceki hafta TBMM Genel Kurulu’nda kabul edilen 2B Yasası’nı tartışmak üzere Beykoz muhtarlarıyla bir toplantı yaptı.

Siyaset

CHP İncirköy’de üye çalışması yaptı

Çamlık kahvede gerçekleştirilirken programa; CHP İlçe Başkanı Hızır Yılmaz, Melike Şahin, Yasemin Demir, Metin Arslanyılmaz, Bahadır Yavuz, Mustafa Özçelik, Musa Aksu, Serdar Cengiz ve Cansu Kabaoğlu ve CHP’li Meclis üyesi Mustafa Yiğit katıldı.

Siyaset

İşçi Partisi’nden Anayasa Forumu

Türkiye İşçi Partisi Beykoz İlçe Başkanlığı, Beykoz’da bir Anayasa Forumu düzenledi…

Siyaset

Biz onu yıllar önce söylemiştik

İBB Başkanı Kadir Topbaş'ın Üsküdar - Beykoz arasına Metro yapacaklarını söylemesi geniş yankı buldu... Oysa beş yıl önce o sözler Dost Beykoz'da manset olmuştu...

Siyaset

Kadir Topbaş Beykoz’da açılış yaptı.

Önceki hafta, Başkanlığını yaptığı İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından onarılan tarihi kışla da incelemelerde bulunmak üzere AK Parti İstanbul İl Başkanı Aziz Babuşcu ile birlikte Beykoz’a gelen Kadir Topbaş, bu kez de Beykoz Belediyesi’nce ona

Siyaset

CHP Beykoz'da devir teslim yapıldı

1 Nisan 2012 günü yapılan kongrede 1 oy farkla CHP Beykoz İlçe Başkanlığı’na seçilen Hızır Yılmaz’ın İlçe Seçim Kurulu’ndan mazbatasını aldığı günün akşamında İlçe Merkezi’nde devir teslim töreni yapıldı.

Siyaset

Çelikbilek 2011 sayfasını da kapattı

Önceki hafta Beykoz yerel basını ile bir toplantı yaparak 3 yıl içinde yapmış olduğu çalışmaları paylaşan Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in 3. yılı da Belediye Meclisi’nden onay aldı.

Siyaset

CHP'nin yeni Başkanı Hızır Yılmaz

CHP Beykoz İlçe Kongresi R. Şahin Köktürk Spor Salonu’nda yapıldı. CHP milletvekilleri Akif Hamzaçebi, Rıdvan Budak, İstanbul İl Başkanı Oğuz Kaan Salıcı’nın katıldığı kongrede Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’te ilgi gösterdi.

Siyaset

Nevzat Karataş: konuyla ilgim yok!..

CHP Beykozİlçe Başkanı Ngihan Akan ve Başkan adayı Hızır Yılmaz’ın önceki gün yaptıkları açıklamalar üzerine CHP İstanbul İl Başkan Yardımcısı Nevzat Karataş bir basın toplantısı düzenledi.

Siyaset

Yücel Çelikbilek 3 yılda ne yaptı?

Yücel Çelikbilek, 3. yılını değerlendirdiği toplantıyı Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kültür Merkezi’nde yaptı.

Siyaset

Nevzat Karataş CHP’den istifa etsin

Ali Rıza Yıldız’ın imtiyaz Sahibi olduğu flashaber’de yayınlanan bir haber üzerine açıklama yapan CHP Beykoz İlçe Başkanı Nagihan Akan ve İlçe Başkan Adayı Hızır Yılmaz..........

Siyaset

Babuşçu ve Topbaş Beykoz’daydı

AK Parti İstanbul İl Başkanı Aziz Babuşçu ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, her hafta rutin olarak yapılan AK Parti Beykoz İlçe Yönetim Kurulu toplantısına katıldılar...

Siyaset

Yener Kaya Beykoz’da izdiham yarattı

1 Nisan 2011 günü yapılacak kongre öncesi Başkan Adayları son turlarını yapıyor… Adayların delegeler üzerinde çalışmaları devam ediyor…

Siyaset

Ayten Kayalıoğlu, Beykoz bizi çok yordu

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ayten Kayalıoğlu, 1 Nisan 2012 Pazar Günü yapılacak olan Beykoz İlçe Kongresi öncesinde, Başkan adaylarıyla bir araya geldi. Kayalıoğlu, “Beykoz bizi çok yordu, artık Beykoz’u almak istiyoruz” dedi..

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"