Siyaset

Şimdi Beykoz’la kucaklaşma vakti

Şimdi Beykoz’la kucaklaşma vakti
02.01.2019 12:27
| | |
6125

Video galeri

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından AK Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı olarak açıklanan Murat Aydın Beykoz’da temaslarına başladı.

İlk olarak Beykoz İlçe Başkanlığını ziyaret eden Murat Aydın, İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç ile bir saat baş başa görüştü. Daha sonra İcra Kurulu ile bir toplantı yapan Murat Aydın hemen ardından yapılan İlçe Yönetim Kurulu Toplantısı’na katıldı.

Murat Aydın, AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı ile yapmış olduğu istişarelerin sonunda sosyal medya üzerinden Beykoz halkına seslendi.

“Yepyeni bir dönemin başlangıcındayız”

Videolu mesajında, “Sevgili Beykozlu kardeşlerim, yepyeni bir dönemin başlangıcındayız” vurgusu yapan Murat Aydın, “Bugün, Beykoz için yeni hayaller kurmak ve bu hayalleri gerçekleştirmek için huzurlarınızdayım. Hayatım boyunca yeni şeyler söylemenin ve yeni şeyler yapmanın heyecanıyla insanın gönlüne değecek, şehri güzelleştirecek çalışmaların içinde oldum. İnanç ve kararlılıkla, gece gündüz insanımızın mutluluğu için çalıştım. Liseyi okumak için Giresun’un Bozak Köyü’nden İstanbul’a doğru yola çıkarken duyduğum heyecan ne ise; Bugün de Beykoz’a hizmet yolculuğuna çıkarken aynı heyecanı hissediyorum. İstanbul’un incisi, bu güzel ilçeye hizmet etmek hayatımda bu yeni bir dönemin başlangıcı olacak.” İfadelerine yer verdi.

Murat Aydın’ın bugün MHP Beykoz İlçe Başkanlığı’nı oradan da Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’i ziyaret edeceği öğrenildi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Murat Aydın, Açıklama

reklam
9 Yorum
emine okutan03.01.2019 15:18:53

Seni Allah için seviyoruz Hanefi Dilmaç

Ferhat03.01.2019 09:48:09

Demedi demeyin. Şimdik Murat başkanın çocukluğu beykozda geçmiştir. Beykoz çayırında simit satmıştır. Tokatköye kestane toplamaya geliyordu. Vur yalanın gözüne gözüne... Size 3 dönemdir oyumu da desteğimide verdim. Ama sonuç tam bir fiyasko. Şimdi bu yazdıklarımdan ötürü eski yol arkadaşlarım bana kızacaklar. Bende onlara diyorum ki, 15 yılda yapılamayanı bu başkan mı yapacak. Sesli güldüm :) Tabi hemen diye bilirsiniz ki, Murat başkanın tecrübesi var. Yücel başkanın kaç yıl tecrübesi vardı. Refah partisi zamanından buyana. Yerliydide... Kimse kusura bakmasın. Tecrübeli ve yerli başkan dahi bölgenin kronik sıkıntısını gideremediyse, gelen gideni aratır nokta Dipnot: Akparti genel merkezin Belediye başkanından memnun musunuz? anket değerlendirmesinde İstanbul memnuniyet sıralamasında sondan ikinci olduğunu sağır sultan bile duydu.

Cemil02.01.2019 21:53:48

Beykoza faydası olmaz Erdogan ve arkadaslari 15 yilda imar meselesini cozmedi simdimi cozecek.sacmalamayin, politikacilar ugutur adami..

Yusuf02.01.2019 21:15:23

İlçe başkanlığını Yandex ile mi bulmuş?

Samed 02.01.2019 20:22:40

Hanefi bey neden yüzü gülmüyor? Morali baya bozuk acep nedendir?

Hasan 02.01.2019 19:05:02

Akp nin ithl.adayi kazansa bile beykoza hiç bir katkısı olmayacak çünkü beykozlu tanyanakadar 3 sene geçer 2 senede proje hazirlar ondan sonra çivi çklmadan ceketini alıp gider benden söylemesi...

Yener02.01.2019 17:43:20

Başkanım selamın aleyküm yenimahallede oturuyoruz 35 sene oldu hala tapumuz yok buna bir çözüm bulmanızı istiyoruz lütfen oy dönemi geldiği zaman genel gündem konusu bu oluyor daha sonra verilen sözler tutulmuyor

Leyla02.01.2019 17:35:10

Murat başkana şimdiden başarılar diliyorum. Ancak seçim süresi boyunca Hanefi Başkanın bir an olsun yanından ayrılmasın. Malum Beykoz geniş bir coğrafyaya sahip kaybolmasın buralarda :)

Cemal şen02.01.2019 15:05:04

Yıllardır kanalizasyonu olmayan belediye tarafından bilhassa yol konusunda ihmal edilmiş bir mahalle sakini olarak gelecek başkandan hizmet bekliyoruz

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"