Kültür

Şiir akşamı bu yılda Beykozluları mest edecek

Şiir akşamı bu yılda Beykozluları mest edecek
16.02.2017 19:13
| | |
3649

Beykoz'da geleneksel hale gelen şiir akşamlarının 6.'sı 19 Şubat Pazar akşamı gerçekleştirilecek.

Beykoz Belediyesi'nin ana sponsorluğunu yaptığı şiir akşamlarının 6.'sı Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilecek.

Doğuş Haber'in organizasyonunu yaptığı şiir gecesi 19 Şubat 2017 Pazar akşamı Saat 19.00'da verilecek kokteylin ardından 19.30'da başlayacak.

Beykoz'dan birçok tanıdık ismin katılacağı şiir akşamına Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı, Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Başkan Yardımcıları, STK temsilcileri, Yazarlar, öğretmenler ve vatandaşlar katılacak ve şiir okuyacaklar.

Geçen sene olduğu gibi de bu sene düzenlenen şiir akşamı için Beykoz Belediyesi okunun şiirlerin yer aldığı kitapçık bastıracak ve misafirlere dağıtılacak.

Beykoz Belediyesi Başkan Yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu, şiirin duyguların ifade edildiği en güzel en etkili sanat dalı olduğunu söyleyerek, düzenlenecek geceye şiir severleri davet etti.

"Bu yıl 6.sına destek olmaktan mutluluk duyduğumuz şiir şölenimizde çeşitli sürprizlerimiz de olacaktır. Bu etkinliğimizi değerli kılan, Beykozlu şiir dostlarının sahneye çıkıp seçtikleri, kalplerinde yer edinmiş şiirleri okumalarıdır."

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haber, Doğuş Haber, Kemalettin Erkan, Şiir Gecesi, Davet

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"