Sigorta devi genel müdürlüğü Beykoz'a taşıdı

  • 0
  • 12567
Sigorta devi genel müdürlüğü Beykoz'a taşıdı
Sigorta devi genel müdürlüğü Beykoz'a taşıdı

Sompo Sigorta’nın Beykoz’daki yeni genel müdürlük binası, üst düzey yönetici ve çalışanların katılımıyla açıldı.

Sompo Sigorta Üst Yöneticisi (CEO) Recai Dalaş, “Son derece istikrarlı, çizgisinde sapma olmayan, belli değerlere, ilkelere dayanarak yönetilen stratejilerinde ve uzun vadeli yaklaşımlarında bir kırılma olmadan piyasadaki dağıtım kanallarını ve müşterilerini şaşırtmadan, onlara anlamsız, hoşlanmadıkları sürprizler çıkarmadan yönetilen bir şirket olmayı başardık.” dedi.

Recai Dalaş ve şirkette 1 Ocak 2023 itibarıyla CEO olarak görev alacak Fahri Uğur ev sahipliğinde Sompo Sigorta’nın Beykoz’daki yeni genel müdürlük binasının açılışı gerçekleştirildi.

Açılışa yönelik düzenlenen basın toplantısında konuşan Sompo Sigorta CEO’su Dalaş, bu toplantının birkaç amacı olduğunu, bunlardan birinin yeni binanın açılışı olduğunu, salgın nedeniyle bunu daha önce gerçekleştiremediklerini, ikincisinin salgın nedeniyle yapamadıkları 20. yıl kutlaması olduğunu ve bunu yapacaklarını söyledi.

Konuşmaların ardından yeni medya sanatçısı ve besteci Mehmet Ünal’ın Sompo Sigorta için tasarladığı dijital sanat eseri olan “Moment" şirketin yeni genel müdürlük binasının açılışına özel olarak, Beykoz’daki Sompo Sigorta Genel Müdürlüğü’nde sergilendi.

Beykoz yarı olimpik yüzme havuzunda sona gelindi
Önceki Beykoz yarı olimpik yüzme havuzunda sona gelindi
Türkiye Yüzyılı, Beykoz ve Hanefi Dilmaç
Sonraki Türkiye Yüzyılı, Beykoz ve Hanefi Dilmaç
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz