Sigara dağıtım aracını silah zoruyla soydular

  • 0
  • 9209
Sigara dağıtım aracını silah zoruyla soydular

Beykoz'da özel bir şirkete ait sigara dağıtım aracı bir markete sigara bırakacağı sırada silahlı 3 kişi tarafından soyuldu.

Olay saat 10.00 sıralarında meydana geldi. Özel bir şirkete ait olan sigara dağıtım aracının sürücüsü Samet Çakıcı, Çiğdem Mahallesi Aydın Sokak üzerinde bir markete sigara bırakmak için durdu. Bu sırada dağıtım aracının yanına beyaz renkli bir panelvan araç geldi. Araçtan inen silahlı 3 kişi Çakıcıyı silah göstererek etkisiz hale getirdikten sonra aracın içindeki sigara kutularını kendi araçlarına yükledi.

Soyguncular daha sonra olay yerinden hızla uzaklaştılar. Soyguncuların kullandığı araç kaçarken yol kenarındaki bir elektrik direğine de çarptı. Olay yerine çok sayıda polis ekibi sevkedildi. Olay yeri inceleme ekipleri minibüs üzerinde parmak izi incelemesi yaparken sürücü Çakıcı'nın ifadesini alan polis ekipleri soyguncuların yakalanması için çevrede geniş çaplı araştırma başlattı. Soyguncular tarafından çalınan sigaraların piyasa fiyatının yaklaşık 50 bin lira olduğu öğrenildi. Sigaraların bırakılacağı markette çalışan bir genç "Soygun bir dakika sürdü. Hemen sigaraları alıp kaçtılar birinin yüzünde kaşkol vardı. Silahlılardı" diye konuştu.
 
Haber Merkezi
Seyir halindeyken Paşabahçe'de alev aldı
Önceki Seyir halindeyken Paşabahçe'de alev aldı
Beykoz halkı nerede isterse ben orada olacağım
Sonraki Beykoz halkı nerede isterse ben orada olacağım