Bölge

Sibel Can hem Beykoz'u hem de yeniliği seviyor

Sibel Can hem Beykoz'u hem de yeniliği seviyor
29.04.2016 09:24
| | |
17669

Foto galeri

Yaşamak için Beykoz'u tercih eden çok sayıda ünlü isimden biri olan Sibel Can, geçtiğimiz 2015 Ağustos ayında Beykoz Konakları'ndan Çubuklu'ya taşınmıştı.

Beykoz Çubuklu'da ki müstakil evini yeniden dekore ettiren Can, evine kuaför salonu ve müzik kayıt stüdyosu da ekletti.

Can, ev hayatını anlattı. Can, "Buradaki her detay benim ilgi alanım değil, özel merakım diyebilirim." dedi.

Sibel Can, Beykoz’daki müstakil evini yeniden dekore ettirdi.

Ünlü şarkıcı, yenilettiği üç kattan oluşan evinin kapılarını da Instyle Home dergisinin mayısı sayısı için açtı.

Evine kuaför salonu ve müzik kayıt stüdyosu da ekleten Can, ev hayatını anlattı.

“Sahne dışındaki hayatımın tümü neredeyse evde geçer. Buradaki her detay benim ilgi alanım değil, özel merakım diyebilirim. Tertemiz pırıl pırıl ortamlarda kendimi iyi hissediyorum. Tabii canlı çiçekler de olmazsa olmazım evde. Beykoz’da yıllardır oturuyor olmam, bu evin doğa ile baş başa kalma imkanı sunmasından dolayı”

Sibel Can, Beykoz’daki evini InStyle Home dergisine açtı. İç mimar çift Necibe ve Birol Darcan’ın yenilediği 3 katlı 1200 m2’lik evi için Can, “Sahne dışındaki hayatımın tümü neredeyse evde geçer. Buradaki her detay benim özel merakım diyebilirim. Tertemiz pırıl pırıl ortamlarda kendimi iyi hissediyorum. Canlı çiçekler de olmazsa olmazım” dedi.

Sibel Can'ın Beykoz'daki evinde bulunanlar;

9 oda

7 banyo 

2 mutfak 

2 kitchenette 

1 kuaför salonu 

1 müzik kayıt stüdyosu 

1 çamaşırhane

3 teras 

2 müştemilat

Çıkardığı son albümü Arabesque ile şu sıralar gündemde olan Sibel Can, Beykoz’daki müstakil evini baştan sona yeniletti. Yüksek iç mimar Birol ve Necibe Darcan çifti tarafından tasarlanan iddialı evin kapılarını InStyle Home’un Mayıs sayısına açtı. Darcan, “Üç kattan oluşan ev, yaşayanların mekan içinde sadece kendilerine ait odaları kapsamında değil, özele dönüşen geniş süitleri mantığı ile projelendirildi” diyor. Bu dört ayrı süite geniş bir salon, dokuz oda, yedi banyo, iki mutfak ve iki kitchenette, bir kuaför salonu, bir müzik kayıt stüdyosu, bir çamaşırhane, üç teras ve iki müştemilat eşlik etmiş. Duvarlarda Devrim Erbil, Komet gibi ressamlar var. Cam raflarda sergilediği seledon tabaklar antikacılar ve müzayedelerden zaman içinde toplanmış. Sibel Can, “Çocuklarımın artık büyümüş olması, büyük koşuşturmalar, kendime ayırabildiğim zamanın azlığı, bu evi benim için daha huzurlu ve dinlendirici yapmaya sevk etti” diyor.

 

 

Anahtar Kelimeler: Sibel Can, Çubuklu, Dekorasyon

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"