Sezonun gol kralı Beykoz'dan

  • 23.05.2021 15:01
  • Güncelleme: 23.05.2021 15:03
  • Okunma: 1231 kez
  • Yorum: 0
Hentbol Süper Liginde sezon sona ererken ligi 3. sırada tamamlayan Beykoz Belediyespor'dan Samet Kanberoğlu 177 gol ile sezonu gol kralı kapattı.
Sezonun gol kralı Beykoz'dan

Sezon başında Rize Güneysu takımından kadroya dahil edilen başarılı sol kanat müthiş bir sezonun ardından 177 gole imzasını atarken, ikinci sırada yer alan ve 161 gol kaydeden Ankara MYK Hentbol Takımından Yaşar Erdem Ateş'e 16 gollük fark atmış oldu.

Gol Krallığında 3. sırayı ise İstanbul Üniversitesi SK Takımından Alperen Arabacı 151 gol ile elde etti. Yetenekli sağ kanat 2021-22 Sezonu için ise Beykoz Belediyespor ile prensipte anlaşmaya vardı.

Samet Kanberoğlu Dost Beykoz'a yaptığı özel açıklamada ise şu ifadelere yer verdi:

"Bu sezon gerçekten de çok şanssız bir sezon yaşadık. Sezon başında ilk müsabakalarımıza fazla sayıda sakatlığı bulunan oyuncularımız nedeni ile sıkıntılı başladık. Ardından takım olarak üst üste Kovid-19 pozitif vakalarını yaşadık. İster istemez bu durum biraz konsantremizi de bozmadı değil. Ben bu süreçte takımıma elimden gelen katkıyı verme gayretinde oldum. Tabii ki Süper Ligde Gol Krallığı yaşamak güzel ve heyecan verici. Keşke bunu takım olarak da şampiyonlukla taçlandırabilseydik."

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Belediyespor

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz